Охорона праці

Для збереження життя та здоров’я працюючого персоналу в Товаристві успішно діє система охорони праці АТ «Укргазвидобування» СОУ 09.1-30019775-121:2013 (третя редакція), погоджена Держгірпромнаглядом України та сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ OHSAS 18001:2010 «Системи управління безпекою та гігієною праці. Вимоги».

В 2015 році наказом АТ «Укргазвидобування» в господарську діяльність Товариства розпочато впровадження «7 золотих правил охорони праці», які розроблені Міжнародною організацією праці та ефективно діють на багатьох підприємствах Європейського Союзу.

Політика у галузі охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища

Політика з охорони здоров'я та промислової медицини

Дотримання вимог цих внутрішніх нормативних документів, а також вимог державних нормативно-правових та законодавчих актів з охорони праці, безпеки дорожнього руху, пожежної, екологічної, радіаційної та техногенної безпеки дозволяє Товариству здійснювати виробничу діяльність в межах дозвільних нормативів екологічної безпеки із допустимим рівнем виробничого травматизму за класифікацією Міжнародної організації праці, а об’єкти експлуатувати в межах чинного законодавства про охорону праці.

Положення по управлінню (про взаємодію з) підрядними організаціями в галузі ОП та ПБ

31 березня 2020 р. Укргазвидобування затвердило вимоги до підрядників, які виконують роботи на об'єктах компанії, на період протидії пандемії коронавірусу COVID-19.

 Вимоги до підрядників на період протидії пандемії коронавірусу COVID-19


Гаряча лінія з питань охорони праці та промислової безпеки

В рамках постійно діючих заходів щодо вдосконалення системи управління охороною праці, яка стосується усіх сторін, що задіяні у виробничих процесах компанії, в АТ «Укргазвидобування» діє телефонна лінія інформування щодо виявленої небезпеки на виробничих об’єктах.

Закликаємо усіх учасників виробничого процесу та відвідувачів промислових об’єктів Укргазвидобування у разі виявлення порушень дотримання норм безпечного виробництва звертатися за телефоном гарячої лінії 0-800-507-705.

До таких порушень можуть відноситися відсутність у співробітників засобів індивідуального захисту, порушення умов безпечного робочого місця, виконання небезпечних робіт без дотримання норм охорони праці, робота у нетверезому стані та інше.