Нове обличчя державної нафтопереробки

7 вер. 2017 | Категорія: Офіційні
Нове обличчя державної нафтопереробки

Укргазвидобування виходить на висококонкурентний ринок роздрібного продажу нафтопродуктів. Компанія розпочинає ребрендінг власної мережі АЗК.
Новий автозаправний комплекс розпочав роботу 7 вересня у місті Харкові за адресою пр. Гагаріна, 127.
АЗК працювє під брендом U.GO та пропонує споживачам нафтопродукти виключно стандарту Євро 5 виробництва Шебелинського ВПГКН, який теж знаходиться у власності товариства. Нагадаємо, що з 2016 року Шебелинський ВПГКН повністю перейшов на випуск продукції стандартів Євро 4 та Євро 5. У мережі власних АЗС ПАТ «Укргазвидобування» реалізує виключно нафтопродукти стандарту Євро 5.
Також до послуг гостей нового автозаправного комплексу – магазин супутніх товарів, де можна придбати найбільш необхідні товари в дорогу, та міні-кафе зі смачною кавою та хот-догами.
«За досить короткий термін ми модернізували Шебелинський завод, та почали випуск нафтопродуктів високої якості, чим довели, що виробляти європейське пальне в Україні можливо. Тепер ми розпочали оновлювати обличчя державної нафтопереробки, відкривши перший автозаправний комплекс сучасного формату, що відображає наші амбітні плани щодо виходу на висококонкурентний ринок рітейлу нафтопродуктів», - зазначив  директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.