ГПУ знову проводить обшуки в ПАТ "Укргазвидобування"

14 серп. 2017 | Категорія: Офіційні
ГПУ знову проводить обшуки в ПАТ "Укргазвидобування"

Представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знов проводять обшуки та виїмку документів в головному офісі ПАТ «Укргазвидобування». ГПУ цікавлять проведені у 2016-2017 рр роботи з гідророзриву пластів та капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ «Укргазвидобування» досягти  максимального за останні п’ять років добового видобутку природного газу.

Обшуки проводять згідно з ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 11 серпня 2017 року. Клопотання надійшло від департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України.

Відповідно до ухвали суду вилученню підлягає первинна фінансово-господарська документація, пов'язана з компаніями Tacrom Services S.R.L (Румунія) та ДП «РУП «ВО «Белоруснефть» (Республіка Білорусь). 

Зазначені документи – інженерні звіти, плани робіт, проекти розробки родовищ та інша значуща для діяльності компанії інформація, стосуються проведення у 2016-2017 роках ГРП та капітального ремонту свердловин.  

Укргазвидобування наголошує, що вилучення важливої для технологічного процесу документації та масові виклики на допити технічних керівників апарату УГВ та філій компанії можуть дестабілізувати  роботу Товариства, що негативно вплине на виконання найбільшим газовидобувним підприємством України урядової Програми зі збільшення видобутку природного газу. Подібні дії правоохоронців також можуть призвести до погіршення іміджу Укргазвидобування та України у міжнародному бізнес-середовищі.

Зі свого боку Укргазвидобування співпрацює з представниками ГПУ.

Нагадаємо, що 7 липня 2017 року ГПУ вже проводила обшуки у ПАТ «Укргазвидобування» стосовно співпраці з компаніями Tacrom Services S.R.L (Румунія) та ДП «РУП «ВО «Белоруснефть» (Республіка Білорусь).