Укргазвидобування досягло найбільшого добового видобутку за понад 5 років

Feb 9, 2024 | Category: Official
Укргазвидобування досягло найбільшого добового видобутку за понад 5 років


Укргазвидобування, що є частиною Групи Нафтогаз, досягло найбільшого добового видобутку з грудня 2018 року. За підсумками 8 лютого 2024 року компанія отримала 38,54 млн куб. м товарного газу.

– Це комплексний результат, якого вдалось досягти завдяки введенню в експлуатацію рекордної кількості нових свердловин, серед яких значна кількість – високодебітні, тобто дають понад 100 тис. куб. м газу на добу. Ми маємо на меті не лише утримати цей результат, а й розвинути його у 2024 році, – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Укргазвидобування продовжує системно розвивати власний видобуток, впроваджуючи сучасні технології буріння та інші передові інженерні рішення.

– Лише на початку 2024 року нам вже вдалось запустити три високодебітні свердловини, які разом дають 800 тис. куб. м газу на добу. Ми продовжуємо робити все можливе, щоб зміцнити енергонезалежність та стійкість України. Я дуже вдячний фахівцям Укргазвидобування за їхню самовіддану роботу, яка дає результат, – додав Олексій Чернишов.