У 2024 році продовжуємо нарощувати видобуток – запустили ще 2 свердловини, що дають 550 тис. куб. м газу на добу

Feb 8, 2024 | Category: Official
У 2024 році продовжуємо нарощувати видобуток – запустили ще 2 свердловини, що дають 550 тис. куб. м газу на добу


У 2024 році Група Нафтогаз продовжить нарощувати видобуток власного газу, це можливо передусім завдяки сучасним технологіям, які Укргазвидобування впровадило у свою діяльність.

На цьому наголосив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов сьогодні, 8 лютого 2024 року, на зустрічі з колективом АТ «Укргазвидобування». 

 

– Ми збільшили видобуток газу у 2023 році, і це неймовірне досягнення в умовах війни. У 2024 році ми продовжимо цю тенденцію, адже збільшення українського видобутку є дуже важливим для зміцнення енергетичної незалежності та стійкості країни. Я вдячний всім співробітникам Укргазвидобування за внесок кожного з вас у цей результат, за вашу самовідданість та кропітку роботу, – зазначив Олексій Чернишов. 

 

Він також відзначив, що лише цього тижня Укргазвидобування запустило 2 нові високодебітні свердловини, які дають 550 тис. куб. м газу на добу. Обидві пробурені на нових перспективних родовищах фахівцями БУ «Укрбургаз». 

 

– Окрім збільшення видобутку у 2024 році, ми продовжуємо працювати над середньостроковими та довгостроковими проектами, результати яких зможемо побачити через кілька років, – додав Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.