№ 56029: ТОВ "ДЮНГЕР"

Aug 28, 2023 Відхилено
Full name of the legal entity of the complainant: ТОВ "ДЮНГЕР"
Procedure title: 23Т-236_14310000-7 Мінеральна сировина для виробництва добрив (Калій хлористий (КCL) )
The name of the branch in respect of whose actions the complaint is sent: АТ "Укргазвидобування"
USREOU of the applicant: 42637594
Grounds for complaint: Скарга щодо відбору Контрагентів
Prozorro complaint downloaded? No
The reason is not downloading a complaint against Prozorro
Mail applicant: [email protected]
Contacts applicant: +38 (097) 671 53 83
Name of signatory complaints: Камишова Інна Миколаївна, Директор
The essence of the complaint, the requirements:

Підставами подання даної скарги Товариством з обмеженою відповідальністю  «ДЮНГЕР»  (далі − Учасник)  є  те,  що  АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» (далі − Замовник) прийняло рішення про дискваліфікацію Учасника та відхилило вимогу ТОВ «ДЮНГЕР» щодо кваліфікації.

Перш за все варто зазначити, що мотиви рішення та відхилення вимоги Учасника є абсолютно ідентичними з боку Замовника, попри аргументацію Учасника, яка наведене у вимозі.

Відповідно до рішення Замовника про дискваліфікацію: «пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 Особливостей; Тендерна пропозиція учасника ТОВ "ДЮНГЕР" процедури відкритих торгів, проведених у порядку, визначеному Особливостями, щодо закупівлі 14310000-7 Мінеральна сировина для виробництва добрив (Калій хлористий (KCL), №23Т-236, ідентифікатор закупівлі № UA-2023-07-17-002863-a, підлягає відхиленню з наступних причин: Не відповідає Додатку 3, Додатку 3.1 до тендерної документації, а саме: 1. На підтвердження відповідності технічним характеристикам, у п.1 табл. 1 Додатку № 3 ТД, Основні показники якості зазначено: дрібні кристали сірувато-білого кольору, дрібні кристали та крупинки рожевого та червоно­ коричневого кольору, що не відповідає вимогам ТД, а саме: зовнішній вигляд: дрібні кристали сірувато-білого кольору. 2. Учасником завантажено скан­ копію паспорту якості від випробувальної лабораторії ТОВ «Дrонгер», сертифікованої на відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005, які не підтверджують якість товару (предмету закупівлі) відповідно до основних показників якості, вказаних в п.1 табл. 1 Додатку № 3 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі», а саме Учасник зазначив: кристалічний порошок білого з відтінком сірого, рожевого або червоно-бурого кольору, що не відповідає вимогам: зовнішній вигляд: дрібні кристали сірувато-білого кольору. Підстава для відхилення тендерної пропозиції учасника п. 44 Особливостей, а саме: тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей.».

Не погодившись з вказаним рішенням Замовника, було подано відповідну вимогу про кваліфікацію учасника, яку було відхилено.

На переконання Учасника, вказане рішення є необгрунтованим, а відповідь на вимогу - формальною відпискою без спростування аргументів, поставлених у вимозі.

Відповідно  до  положень  Додатку  №3  до  тендерної  документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі», зовнішній вигляд предмета закупівлі: дрібні кристали сірувато-білого кольору.

Разом з тим, Учасник просить Замовника звернути увагу на ту обставину, що відповідно до вимог ГОСТ 4568-95 «Калий хлористий. Технические условия» Калій хлористий дрібний (1, 2 сорт), зовнішній вигляд передбачає як «дрібні кристали сірувато-білого кольору або дрібні зерна різних відтінків червоно-бурого кольору».

Відповідно, надана Учасником скан-копія паспорту якості від випробувальної лабораторії ТОВ «Дюнгер», сертифікованої на відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005, цілком підтверджує якість предмета закупівлі, адже відповідає вимогам ГОСТ 4568-95 «Калий хлористый. Технические условия».

У свою чергу, Замовником не обrрунтовано з посиланням на нормативно­ правові акти, яким чином пропозиція Учасника не відповідає якості товару (предмета закупівлі) за умовою невідповідності кольору, попри те що червоно-бурий колір калію хлористого цілком відповідає ГОСТ 4568-95 «Калий хлористый. Технические условия».

На переконання Учасника такі вимоги з боку Замовника призводять до дискримінації, адже висновки Замовника про неякісність предмета закупівлі лише через зазначення у паспорті відтінків, що відповідають ГОСТ 4568-95 «Калий хлористый. Технические условия», є передчасними необrрунтованими.

Requirements

Скасувати рішення про дискваліфікацію ТОВ «Дюнгер», кваліфікувавши останнього.

The decision of the conflict commission:

Sep 1, 2023

Скаргу відхилено. Протокол №7 від  01 вересня 2023 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

  • bxss.me
  • Скарга_UA-2023-07-17-002863-a.pdf
  • 23Т-236_14310000-7 Калій хлористий (КCL)_ТОВ_ДЮНГЕР.pdf