Діяльність найбільшої газовидобувної компанії країни залишається заблокованою попри ухвалу Верховного Суду України

3 вер. 2018 | Категорія: Офіційні
Діяльність найбільшої газовидобувної компанії країни залишається заблокованою попри ухвалу Верховного Суду України

Повідомляємо, що 30 серпня 2018 року Верховний Суд у провадженні щодо справи № 910 /24412/16 ухвалив зупинити виконання рішення Господарського суду м. Києва від 17.08.2017 року, за яким було відкрито виконавче провадження та накладено арешт на кошти на всіх рахунках АТ «Укргазвидобування», що повністю заблокувало діяльність Товариства.

Незважаючи на цю ухвалу Верховного Суду та те, що 31 серпня юристи Укргазвидобування подали до Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України всі необхідні документи для відміни примусового стягнення, виконавчі дії щодо виконання рішення Господарського суду м. Києва від 17.08.2017 року державним виконавцем не зупинені.

Варто нагадати, що наказ про виконання вищезазначеного рішення Господарського суду м. Києва було видано 16.08.2018 року, а вже наступного ранку, 17.08.2018 року, державний виконавець відкрив виконавче провадження та наклав арешт на кошти на рахунках АТ «Укргазвидобування».

Укргазвидобування наполягає на негайному виконанні ухвали Верховного Суду та, відповідно, зупиненні вчинення виконавчих дій з виконання рішення Господарського суду м. Києва від 17.08.2017 року.

У той же час, АТ «Укргазвидобування» висловлює сподівання, що і в ситуації із зупиненням виконавчих дій державний виконавець буде діяти так само оперативно, як діяв при відкритті провадження та накладенні арешту, тобто в максимально короткий термін зупинить вчинення виконавчих дій та тим самим виконає норми Закону України «Про виконавче провадження». 

«Для блокування роботи УГВ, арешту його рахунків та стягнення коштів українська судова та виконавча системи продемонстрували неабияку спритність. Сподіваюся, що тепер, коли виконання цього рішення було зупинено судом найвищої інстанції, державні виконавці ДВС проявлять державницьку позицію та покажуть настільки ж якісну й швидку роботу у виконанні ухвали Верховного Суду і зупинять вчинення виконавчих дій у максимально короткий строк, тим самим виконавши норми Закону України «Про виконавче провадження», – зазначив голова правління АТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.