Про компанію

Україна і її роль на європейському газовому ринку

У 2018 році Україна відіграє важливу роль на європейському газовому ринку.

  • - У 2016 році видобуток природного газу в Україні почав зростати після тривалого зниження.
  • - Через Україну проходить основний транзитний обсяг російського газу до ЄС.
  • - Україна є №1 в Європі за потужністю підземних сховищ газу.
  • - Україна - № 2 за доведеними запасами природного газу.
  • - Україна - № 4 за обсягом видобутку газу в Європі.

Про компанію

ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ) є найбільшою газодобувної компанією в Центральній і Східній Європі. В Україні це великий гравець, що спеціалізується на виробництві природного газу і газового конденсату.

ПАТ «Укргазвидобування», 100% дочірнє підприємство Нафтогазу, видобуло 15,25 млрд куб. м газу (73% від загального обсягу видобутку в Україні). Ці обсяги включають також видобуток в рамках договорів про спільну діяльність та видобутий газ, використаний підприємством для власних виробничо-технологічних витрат (потреб).

Компанії вдалося досягти стабілізації обсягів видобутку газу за рахунок заходів, реалізованих відповідно до "Стратегії 20/20", що передбачає видобуток 20 млрд куб. м природного газу до 2020 року. Для досягнення цієї мети Укргазвидобуванням була проведена найбільша в Центральній і Східній Європі інвестиційна програма по залученню 4 млрд доларів США до 2020 року.

ПАТ «Укргазвидобування» веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Волинській областях. Геологорозвідувальні роботи компанії з пошуку нових родовищ вуглеводнів ведуться в Дніпровсько-Донецькій западині, у Карпатському регіоні.

До складу Компанії входить 11 філій, в тому числі: 3 газовидобувнi управління, управління з бурiння свердловин, управлiння з переробки газу i газового конденсату, а також УГВ-Сервіс.

До складу ПАТ «Укргазвидобування» входить філія бурове управління «Укрбургаз» – найбільше бурове підприємство в Україні. 4 відділення бурових робіт, відділення тампонажних робіт,  відділення технологічного транспорту та спецтехніки, що входять до складу філії, виконують повний спектр робіт з будівництва свердловин.

ПАТ «Укргазвидобування» володіє мережею із 18 АЗС у Харківській області. Найближчим часом планується якісний та кількісний розвиток власної роздрібної мережі, в тому числі ребрендинг. Загальний обсяг реалізації продукції власного виробництва у 2016 році склав 537,3 тис. тон загальною вартістю 7,1 млрд грн.