Партнерство РЕС

Група Нафтогаз запрошує потенційних партнерів до участі у проекті PEC

Група Нафтогаз інформує про перезапуск проекту PEC (контракт зі збільшення видобутку) і початок процесу попередньої кваліфікації зацікавлених учасників.

Проект складається з двох етапів – попередньої кваліфікації та тендера між кваліфікованими учасниками. У рамках нового підходу змінилися критерії попередньої кваліфікації учасників, кількість кластерів родовищ і терміни реалізації проекту. З новими умовами проекту та критеріями відповідності контрагентів можна ознайомитися в кінці повідомлення.

Для того, щоб бути допущеними до тендера в рамках попередньої кваліфікації, зацікавлені учасники мають до 1 червня 2019 року, 10:00,надіслати на електронну адресу [email protected] пакет офіційних документів, які засвідчують відповідність учасника до зазначених вище критеріїв.

«Мета проекту PEC – залучити досвідченого оператора, який має новітні технології та готовий здійснити інвестиції, до збільшення видобутку та зменшення операційних витрат на наших родовищах. Вони все ще мають значний потенціал, але, порівняно з іншими активами в нашому портфелі, є менш пріоритетними з точки зору розподілення ресурсів УГВ. Це дасть змогу УГВ спрямувати власні людські ресурси та капітал на інші важливі проекти, — зазначив Андрій Фаворов, директор дивізіону Інтегрований газ.

«Укргазвидобування відкрите до співпраці з досвідченими гравцями у сфері видобутку вуглеводнів та зацікавлене в запровадженні нових технологій і методів видобутку. Ми беремо до уваги зворотний зв’язок, який надає ринок і модифікували умови такої співпраці. Запрошую українські та міжнародні компанії розглянути нашу пропозицію щодо співпраці та взяти участь у конкурсі», — додав очільник дивізіону.


Інформація про проект

УГВ запросило нафтогазові компанії до співпраці та надання зворотного зв’язку щодо участі в проекті зі збільшення видобутку газу.

Товариство запропонувало співробітництво нафтогазовим компаніям, які володіють сучасними технологіями з інтенсифікації видобутку, шляхом укладання РЕС – контрактів («Комплексне підвищення видобутку газу/PEC – production enhancement contract») щодо інтенсифікації видобутку з групи родовищ.

Такий тип контракту ще не укладали в Україні, тому, як і в інших напрямках розвитку газовидобувного ринку, УГВ є першовідкривачем у цій галузі. Контракт або кілька контрактів планували укласти на період 10 (15) років із можливістю подовження ще на 10 років.

Наявні родовища УГВ оцінили за основними показниками (сучасний обсяг видобутку, підтверджені запаси, глибини, IRR-буріння, співвідношення видобутку/запасів, запаси рідких вуглеводнів тощо) та за допомогою статистичних методів розподілили на більш-менш однорідні кластери, серед яких було обрано ті, які можуть бути цікавими для співпраці як для Укргазвидобування, так і для ринку.

За результатами відбору планувалося укласти один або кілька контрактів щодо збільшення видобутку на групах (кластерах) газових родовищ з розвитком відповідної наземної інфраструктури, зі збереженням за Укргазвидобуванням абсолютної власності на активи, продукцію та ліцензії.

Передбачається, що майбутній партнер або партнери УГВ реалізують значну інвестиційну програму та виконуватимуть операції, спрямовані на збільшення видобутку вуглеводнів на умовах, які є вигідними для обох сторін.

Умови проекту PEC 2019

Критерії попередньої кваліфікації PEC 2019

Юридичні аспекти проекту


Новини проекту

Укргазвидобування кваліфікувало 4 компанії для участі в конкурсі в рамках проекту РЕС

Укргазвидобування переходить до наступного етапу конкурсу РЕС – комерційні переговори з румунською та китайською компаніями

Нафтогаз залучив міжнародного інвестора для збільшення видобутку газу на виснажених родовищах