№ 7672: ТОВ "ТГІ СИСТЕМ"

6 лют. 2020 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ТОВ "ТГІ СИСТЕМ"
Назва процедури: №19Т-136-38430000-8 - Детектори та аналізатори (Хроматографи газові потокові з системою відбору та підготовки проб)
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: АТ "Укргазвидобування"
ЄДРПОУ заявника: 40192523
Підстава для скарги: Скарга щодо відбору Контрагентів
Чи завантажено скаргу на Prozorro? Так
Пошта заявника: [email protected]
Контакти заявника: +38-050-027-58-52
ПІБ підписанта скарги: Директор ТОВ "ТГІ СИСТЕМ" Талайло Віктор Іванович
Суть скарги, вимоги:

СКАРГА На рішення тендерного комітету АТ «Укргазвидобування», що оформлене протоколом №094 від 04.02.2020 р. АТ "Укргазвидобування" (надалі – «Замовник») було проведено процедуру допорогової закупівлі №19Т-136-38430000-8 - Детектори та аналізатори (Хроматографи газові потокові з системою відбору та підготовки проб), надалі за текстом – «Закупівля». Відповідно до Протоколу №094 від 04.02.2020 р. тендерного комітету АТ «Укргазвидобування» (надалі – «Тендерний комітет»), пропозицію ТОВ «ТГІ СИСТЕМ» надалі за текстом – «Учасник», який запропонував найнижчу серед усіх учасників Закупівлі ціну - 12 699 000,00 грн. з ПДВ, було відхилено з причин ніби то невідповідності пропозиції Учасника вимогам тендерної документації. Ми вважаємо, що Протокол №094 від 04.02.2020 р. підлягає відміні, а Учасник повинен бути визнаним переможцем Закупівлі у зв’язку із нижченаведеним: 1. Вимагаючи надання сертифікату дилерства або офіційного листа, або копії договору щодо підтвердження прямих «прямовідносин» з виробником – компанією «Emerson Rosemount Analytical Inc.», Тендерний комітет хибно розуміє суть прямих господарських відносин з великими корпораціями у сучасному світі, тому що:  Компанія «Emerson Rosemount Analytical Inc.» не є самостійним виробником газових хроматографів. Вона володіє заводами-виробниками, які знаходяться у м. Хьюстон, США, м. Туллібоді, Сполучене Королівство та м. Клуж-Напока, Румунія.  Заводи-виробники не підписують напряму договорів та жодним чином не приймають участі в обговоренні умов договорів/контрактів і їх підписанні.  Єдиним офіційним каналом постачання будь-якого обладнання, виробленого «Emerson Rosemount Analytical Inc.», та інших компаній, що входять до складу корпорації “Emerson Electric Co.” в Україну є товариство з обмеженою відповідальністю «ЕМЕРСОН» (код ЄДРПОУ 36469415), яке має прямий контракт з виробником газових хроматографів - «Emerson Rosemount Analytical Inc.».  ТОВ «ЕМЕРСОН» є єдиною особою, яка має право визначати підприємства, що здійснюють свою діяльність на території України, своїми партнерами на засадах дилерства, дистриб’юторства або інших форм партнерства. 2. Тендерному комітету було надано сертифікат дистриб’ютора та офіційний лист компанії «Emerson Rosemount Analytical Inc.», які підтверджують зв'язок Учасника з виробником, хоча й через офіційного представника – ТОВ «ЕМЕРСОН», однак, зазначені документи не були прийняті Тендерним комітетом, що ставить під сумнів його об’єктивність під час прийняття рішення про відхилення найкращої цінової пропозиції Учасника за малозначущими підставами. 3. За умов, що Учасник надав найкращу цінову пропозицію з найкращими термінами постачання, відхилення пропозиції Учасника виключно за формальними підставами, спотворює результати тендерної процедури оскільки таким рішення Тендерний комітет свідомо збільшує ціну закупівлі, що призведе до додаткових витрат державної компанії АТ «Укргазвидобування».

Вимоги

1.Прийняти скаргу до розгляду.2.Зобов’язати тенд комітет АТ"Укргазвидобування"скасувати рішення,оформл протокол №094 від 04.02.20р за процедурою №19Т-136.3.Зобов’язати тенд комітет АТ"Укргазвидобування"прийняти рішен про

Рішення Тендерного комітету, що оскаржується

Протокол №094 від 04.02.2020 р.

Рішення конфліктної комісії:

13 лют. 2020

Скаргу відхилити. Протокол № 5 від 13 лютого 2020 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

  • Скарга з додатками.pdf
  • п2 Рішення ЛКК 19Т-136 ТГІ СИСТЕМ.pdf