№ 722: Vorex USA (від ЦКК)

7 серп. 2018 Задоволено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: Vorex USA (від ЦКК)
Назва процедури: 18Т-477_Труби бурильні обважнені та ведучі в асортименті
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: АТ "Укргазвидобування"
ЄДРПОУ заявника:
Підстава для скарги: Скарга щодо умов, визначених у документації із закупівлі
Чи завантажено скаргу на Prozorro? Ні
Причини не звантаження скарги на Prozorro
Пошта заявника: borys.ovcharenko@ugv.com.ua
Контакти заявника: 0660127808
ПІБ підписанта скарги: Fedor Zakusilo
Суть скарги, вимоги:

ДП "Завод утяжеленных бурильных и ведущих труб" надано банківську гарантію, що не відповідає вимогам ДПЗ, не надано документів з перекладом на українську мову, не завантажено заводських сертифікатів якості, гарантійний лист від заводу виробника про можливість замовленого обсягу обважених бурильних труб є юридично нікчемним. Відхилити пропозицію ДП "Завод утяжеленных бурильных и ведущих труб".

Рішення конфліктної комісії:

Згідно пункту 11 Розділу І учасник – резидент надає Забезпечення пропозиції процедури закупівлі Учасника у формі: Банківської гарантії (Bid bond Guarantee), виданої комерційною банківською установою, яка має довгостроковий кредитний рейтинг за національною шкалою не нижче «uaAA».

Відповідно до інформації отриманої з відкритих джерел рейтинг банку ПАТ «РВС Банк» станом на оголошення процедури закупівлі і до моменту проведення аукціону становив uaAA-.

Відповідно до Постанови КМУ №665 від 26.04.2018 «Про затвердження Національної рейтингової шкали» інвестиційний рівень uaAA означає, що позичальник або окремий борговий інструмент даним рейтингом характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими укаїнськими позичальниками або борговими інструментами; - або + означає проміжні категорії рейтингу відносно основних категорій.

Враховуючи, що на момент отримання банківської гарантії (станом на 13.07.2018) та на момент оголошення процедури закупівлі (станом на  21.06.2018) ПАТ «РВС Банк» мав проміжну категорію рейтингу uaAA-, тобто нижчу ніж категорія рейтингу uaAA пропозиція ДП «Завод обтяжених бурильних та ведучих труб» не відповідає пункту 11 Розділу 1 документації допорогової закупівлі, а тому пропозиція  ДП «Завод обтяжених бурильних та ведучих труб» не може бути акцептована.

Інші факти що викладені у скарзі VOREX Limited Labiliti Company за результатами її розгляду не підтвердились.

За результатами розгляду скарги Тендерному комітету рекомендовано скасувати протокол вибору переможця допорогової закупівлі №18Т-477 від 16.08.2018.

Враховуючи, що скарга надійшла до Центральної конфліктної комісії НАК «Нафтогаз України» відповідні коментарі та матеріали направлено до Центральної конфліктної комісії для прийняття рішення.

 

Рішення ЦКК від 03.09.2018 (отримано 05.09.2018):

Скаргу Vorex LLC визнати необгрунтованою.

 

Рішення Тендерного комітетк №1380 від 04.09.2018 (отримано 05.09.2018):

Враховуючи наявність банку-гаранта у переліку надійних вітчизняних банківських установ, який рекомендовано НАК «Нафтогаз України», та, враховуючи рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (№8866-р/пк-пз, №8867-р/пк-пз від 29.08.2018р. та ін.) з аналогічних питань, відхилити рекомендацію Конфліктної комісії і залишити рішення про вибір переможця №18Т-477 від 16.08.2018р. без змін.

  • скарга VOREX LLC.pdf