Завершили комплекс планово-попереджувальних ремонтів на виробничих підприємствах Укргазвидобування (Дивізіон Нафта)

20 окт. 2020 г. | Категория: Реализация
Завершили комплекс планово-попереджувальних ремонтів на виробничих підприємствах Укргазвидобування (Дивізіон Нафта)

Солохівське відділення з переробки газу, технологічний цех стабілізації конденсату ‪«Базилівщина» та Шебелинське відділення з переробки газового конденсату та нафти відзвітували про успішне закінчення планово-попереджувальних ремонтів та готовність до роботи в осінньо-зимовий період.

Ремонтні роботи на підприємствах відбувалися поетапно у період з 14 вересня по 10 жовтня. За цей час було проведено комплекс робіт з поточного технічного обслуговування, ревізії та ремонту обладнання, очищення від відкладень тощо. Виконаний комплекс робіт дозволить підвищити якість технологічних процесів, оптимізувати витрати за рахунок використання енергоефективних технологій, а також наростити продуктивність роботи підприємств.

«Планово-попереджувальні ремонти – обов’язкова умова надійної безперебійної роботи обладнання, а ще - запорука безпечних умов праці для співробітників і мінімізація ризику виникнення аварійних зупинок, - коментує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань Укргазвидобування (Дивізіон Нафта, Shebel). -  Наразі всі роботи завершені, підприємства працюють у звичному режимі, забезпечуючи заплановані обсяги виробництва».

Довідково

Переробні та виробничі підприємства Укргазвидобування (Дивізіон Нафта) включають:

  • - Шебелинське відділення із переробки газового конденсату та нафти (Шебелинський НПЗ, Shebel);
  • - два заводи з переробки газового конденсату та нафти: Яблунівське ВПГ та ТЦСК «Базилівщина»; 
  • - три установки підготовки газу: Тимофіївське УПВВ, Юльївський ЦВНГК, Солохівське ВПГ.

Ключовим виробничим активом дивізіону є Шебелинський НПЗ (Shebel) – один з двох діючих в Україні нафтопереробних підприємств. Завод веде свою історію з 1960 року. У 2014-2018 рр відбулася наймасштабніша за останні 20 років модернізація підприємства, яка дозволила випускати продукцію, що відповідає найвищим сучасним стандартам якості. З 2018 року продукція Шебелинського НПЗ реалізується на ринку під брендом Shebel. За результатами роботи у 2019 році завод наростив виробництво бензинів до 149 тис. т (+14%), дизпалива – до 88 тис. т (+4%).