Запрошуємо виробників та постачальників обладнання до участі у заході щодо закупівлі верстатів КРС

03 марта 2023 г. | Категория: Закупки
 Запрошуємо виробників та постачальників обладнання до участі у заході щодо закупівлі верстатів КРС

АТ «Укргазвидобування» запрошує виробників та постачальників верстатів для каптіального ремонту свердловин (КРС) до участі у ринковому консультаційному заході, який організовує Європейський банк реконструкції та розвитку у співпраці з компанією.

Як повідомлялося раніше, АТ «Укргазвидобування» отримало кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку з метою збільшення парку бурових верстатів для проведення капітального ремонту свердловин. Проект передбачає придбання верстатів КРС вантажопідйомністю 125 т і 180 т. Усі закупівлі здійснюються згідно Політики та правил закупівель ЄБРР.

У межах заходу будуть проведені ринкові консультації з потенційними постачальниками та виробниками обладнання для визначення оптимальних стратегій закупівлі та реалізації. Основна мета заходу – перевірити ризик-апетит ринку в контексті поточної ситуації в Україні та дати можливість компаніям, зацікавленим у співпраці, поставити запитання до замовника обладнання.

Дата заходу: 9 березня 2023 року о 10:00 за лондонським часом

Формат заходу: онлайн на платформі Webex

Якщо ваша компанія ще не зареєстрована на клієнтському порталі електронних закупівель ЄБРР – ECEPP та бажає взяти участь у заході, необхідно надіслати запит на адресу електронної пошти менеджера проекту Віктора Чепенко: [email protected]. Термін подачі заявок: 7 березня 2023 року до 12:00 за лондонським часом.