Укргазвидобування об’єднує зусилля з українським бізнесом для розвитку громад

18 авг. 2020 г. | Категория: Официальные
Укргазвидобування об’єднує зусилля з українським бізнесом для розвитку громад

АТ «Укргазвидобування», в межах членства в Мережі Глобального договору ООН, у своїй діяльності орієнтується на досягнення 3-х цілей сталого розвитку, які обрали як найбільш пріоритетні. Це забезпечення сталого розвитку міст та спільнот, якісна освіта та міцне здоров’я і благополуччя.

В межах зазначених цілей компанія об’єднує зусилля з соціально-відповідальними українськими компаніями. Укргазвидобування розпочало реалізацію ряду соціально-інфраструктурних проєктів з лідером української аграрної індустрії – ПрАТ «МХП».

Компанії вирішили й надалі співпрацювати та розвивати регіони, де ведуть свою діяльність. Відповідні наміри закріпили 18 серпня 2020 року підписанням меморандуму.

«Партнерські відносини з громадами, основані на взаємодопомозі та підтримці – це принципова позиція Укргазвидобування. Ми розуміємо свою відповідальність перед місцевим населенням та співробітниками, які проживають в регіонах, тому прагнемо забезпечити добробут таких громад. Нам приємно, що МХП дотримується тих самих принципів у своїй діяльності. Синергія двох потужних соціально-відповідальних компаній – це те, що зробить нашу країну сильнішою та забезпечить сталий розвиток її регіонів», – зазначив В’ячеслав Чаус, заступник генерального директора АТ «Укргазвидобування» із земельних та соціальних питань.

«З «Укргазвидобування» ми вже реалізовуємо три проєкти у Львівській області. Для закріплення та масштабування нашої співпраці було прийнято рішення підписати меморандум. Він перший у нашій практиці. 2020 рік ми оголосили роком партнерства, ми відкриті до реалізації спільних масштабних проєктів як з бізнесом, так і у форматі державно-приватного партнерства»,  – зазначив Ігор Лещенко, заступник голови правління з корпоративної соціальної відповідальності МХП.

Серед основних цілей підписання меморандуму:

  • колаборація підприємств національного рівня для створення кращих практик корпоративної соціальної відповідальності в регіонах спільної діяльності;
  • сприяння сталому розвитку регіонів України шляхом реалізації спільних соціально-інфраструктурних та благодійних проєктів;
  • обмін досвідом і пошук спільних інсайтів для вирішення питань регіонального розвитку;
  • стимулювання розвитку аграрної сфери та нафтогазової галузі для підвищення енергетичної і продовольчої безпеки України;
  • демонстрація відкритості та готовності компаній національного рівня до створення та розвитку нових форм співпраці для підвищення ефективності в сфері реалізації бізнес-процесів.

У межах співпраці МХП та Укргазвидобування вже розпочали реалізацію трьох соціально-інфраструктурних проєктів у Львівській області, які забезпечать підтримку розвитку навчально-культурного осередку в селах Орховичі Самбірського району та Вороблевичі Дрогобицького району.