Shebel перейшов на виробництво зимового дизельного пального

12 нояб. 2020 г. | Категория: Реализация
Shebel перейшов на виробництво зимового дизельного пального

Шебелинський НПЗ (Shebel, Укргазвидобування, Дивізіон Нафта) перейшов на виробництво дизельного пального з покращеними низькотемпературними властивостями.

Зимове ДП Shebel відповідає вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне ЄВРО», Технічному регламенту та екологічному стандарту Євро-5.

Гранична температура фільтрованості зимового ДП Shebel становить мінус 29 С (при нормі мінус 20 С), вміст сірки  - до 5 мг/кг (при нормі до 10 мг/кг), цетанове число – 51 (при нормі не менше 49). З паспортом якості на зимове дизельне пальне Shebel можна ознайомитися за посиланням.

При виготовленні зимового ДП Shebel використовуються присадки німецького хімічного концерну BASF, технологічні розробки якого компанія використовує і при виготовленні інших видів моторних палив (бензини Shebel 95, Shebel 92).

З початком зимового сезону з більш низькими температурними показниками планується також випуск арктичного ДП Shebel.

«З року в рік інтерес наших споживачів-автомобілістів до пального Shebel зростає, - коментує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань Укргазвидобування. -

Тому питання якості і надійності продукції – на першому місці. Працюємо над тим, щоб українські водії мали достойну альтернативу імпорту».

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Shebel запустив новий реактор гідроочищення дизельного пального з каталізаторною системою від провідної міжнародної компанії UOP, який збільшив потужність блоку гідроочищення на Шебелинському ГПЗ до 200 тис.тонн на рік, а у грудні минулого року був введений в експлуатацію новий реактор депарафінізації з каталізаторною системою данської компанії Haldor Topsoe A/S, який дозволив випуск арктичного дизельного пального з граничною температурою фільтрованості -32 С.