Реализация природного газа

Акціонерне товариство «Укргазвидобування» у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 222 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» по 30 квітня 2023 року щомісяця здійснює продаж природного газу власного видобутку (крім обсягів виробничо-технологічних витрат, обсягів, які використовуються для власних потреб АТ “Укргазвидобування”, пов’язаних із видобутком, підготовкою до транспортування і транспортуванням природного газу, а також для виробництва скрапленого природного газу та стабільного бензину) НАК «Нафтогаз України» для формування ресурсу природного газу для побутових споживачів і виробників теплової енергії на умовах та у порядку, що визначені Положенням.

Закон України «Про ринок природного газу» 

Правила постачання природного газу 

Кодекс газорозподільних систем 

Кодекс газотранспортної системи

Мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів та постачання природного газ

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2017 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2018 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2019 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2020 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2021 рік доступна за посиланням.

Інформація щодо дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг постачання природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог за 2022 рік доступна за посиланням


Загальні умови постачання

Права та обов’язки постачальника

Права та обов’язки споживача

Процедура вирішення спорів

Спори, які можуть виникнути при постачанні природного газу вирішуються шляхом досудового врегулювання спорів у прозорий, справедливий і швидкий спосіб.

Постачальник розглядає звернення споживачів та повідомляє про результати їх розгляду.

У випадках неможливості досягнення згоди шляхом переговорів спір передається на вирішення до господарського суду і розглядається в установленому порядку згідно з чинним законодавством.  

Юрченко Володимир Петрович, начальник департаменту обліку і балансів природного газу та електроенергії

Тел. (044) 461-25-57, e-mail: [email protected]

Чернишенко Олена Миколаївна, начальниця відділу обліку і балансів природного газ

Тел. (044) 461-47-79, e-mail: [email protected]

Адреса: м.Київ, вул. Кудрявська 26/28

Режим роботи :

Пн-Чт з 8.00 до 17.15

Пт з 8.00 до 14.45


Договір постачання природного газу

З метою вивчення контрагентів, АТ «Укргазвидобування» пропонує заповнити Опитувальник контрагента – юридичної особи.

Даний опитувальник є додатком до Антикорупційної програми АТ «Укргазвидобування».

АТ «Укргазвидобування» в межах політики вивчення контрагентів розглядає опитувальники (анкети) контрагентів викладені українською мовою (допускається викладення іноземною мовою з українським перекладом). Зазначені опитувальники (анкети) направляються на адресу АТ «Укргазвидобування» з супровідним листом на бланку контрагента на ім’я Директора з комерційних питань, Горбатюка М.Р.

Інформація щодо ціни реалізації природного газу при наданні послуг постачання природного газу доступна за посиланням.