Наш паливний бренд Shebel відтепер має власний сайт

19 нояб. 2020 г. | Категория: Реализация
Наш паливний бренд Shebel відтепер має власний сайт

Розпочав роботу інтернет-сайт Shebel – інформаційний ресурс, присвячений Шебелинському нафтопереробному заводу та продукції, яку він виробляє.

На сторінках сайту можна ознайомитися з історією та виробничими потужностями заводу, з асортиментом нафтопродуктів, переглянути новини.

Водії можуть скористатися картою АЗС, які пропонують до продажу пальне під брендом Shebel, та прокласти маршрут до будь-якої з них.

Бізнес-партнери компанії знайдуть тут інформацію про продукцію та послуги для промислових споживачів (гуртові поставки, переробка давальницької сировини, лабораторні послуги тощо).

«Наразі сайт розпочав роботу в тестовому режимі, і ми продовжуємо працювати над його наповненням, - коментує Людмила Чурак, начальник сектору реклами та маркетингу  департаменту комерційної діяльності АТ «Укргазвидобування» (ТМ Shebel).  - Нам дуже важливий зворотній зв’язок від наших користувачів. Ми будемо вдячні за коментарі та пропозиції, які допоможуть зробити цей ресурс максимально інформативним, цікавим, корисним та зручним у користуванні».

Інтернет-сайт Shebel доступний за адресою: www.shebel.ua

Запитання, зауваження і пропозиції щодо роботи сайту або щодо діяльності компанії можна залишити у формі зворотнього зв’язку на сайті або надіслати на адресу [email protected]