№ 54104: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"

07 марта 2023 г. Залишено без розгляду
Полное наименование юридического лица заявителя жалобы: ТОВ "ЕНТЕХ-СЕРВІС"
Имя процедуры: УБГ22Т(УО)-230_43130000-3 – Бурове обладнання (Ключі багаторозмірні для бурових та обсадних труб)
Наименование филиала, в отношении действий которого направляется жалоба: АТ "Укргазвидобування"
ЕГРПОУ заявителя: 39299344
Основание для жалобы: Скарга щодо відбору Контрагентів
Загружена ли жалоба на Prozorro? Нет
Причины по которым жалоба не загружена на Prozorro

Була завантажена вимога.

Почта заявителя: [email protected]
Контакты заявителя: +380980050088
ФИО подписанта жалобы: Веріженко Олександр Станіславович, Директор
Суть жалобы, требования:

З метою уникненя порушеня права Участника на об'єктивне, рівне і недискримінаційне ставлення до всіх учасників закупівлі. Хочемо донести до Вашого відома неправомірність визнання переможцем компанії ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ".
Відповідно до умов додатку 3 Тендерної документації на підтвердження відповідності запропонованого товару технічним вимогам замовника до предмету закупівлі згідно із додатком №3 до тендерної документації, учасник надає заповнений додаток №3 до тендерної пропозиції з описом товару, що пропонується ним в рамках даної процедури закупівлі
Пропонований учасником ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" товар не відповідає вимогам замовника. Замовник в Додатку 3 до тендерної документації вимагає: «3.1 Багаторозмірний ключ з стандартною підвіскою та довжиною плеча від 0,8 до 1,2 м – 1 шт.;», в свою чергу ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" пропонує: «3.1 Багаторозмірний ключ – 1шт.», що підтверджено паспортом виробника на запропонований товар. Відсутність стандартної підвіски, та неможливість визначення довжини плеча вказує на невідповідність технічним вимогам замовника. Відмінні технічні характеристики від тих що вимагаються замовником може призвести до аварій, що понесуть великі збитки для компанії, а також можуть призвести до травмування працівників.
Виходячи з вище зазначеного пропозиція ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ" підлягає відхиленню на підставі абз.2 пп. 2 п. 41 Особливостей та п.3 Розділу V тендерної документації, а саме: тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, а також згідно із абзацом другим пункту 2 частини першої ст. 31 Закону.
Така «вибірковість» у поведінці Замовника виключає об’єктивність і безсторонність, що свідчить про дискримінаційний підхід при проведенні закупівлі, упередженість Замовника та відсутність рівного ставлення до усіх учасників.

Требования

Відхилиння переможця ТОВ "НАФТОЕКСПЕДИЦІЯ"

Решение тендерного комитета, которое обжалуется

Вимога не задовільненна.

Решение конфликтной комиссии:

21 марта 2023 г.

Скаргу залишено без розгляду. Протокол №3 від 21 березня 2023 року засідання локальної конфліктної комісії Акціонерного товариства "Укргазвидобування".

  • file.txt
  • УБГ22Т(УО)-230_43130000-3_ ТОВ_ЕНЕРГОТЕХ-СЕРВІС.pdf