Управління з переробки газу та газового конденсату посилює боротьбу з незаконним врізками у конденсатопроводи

7 жовт. 2019 | Категорія: Офіційні
Управління з переробки газу та газового конденсату посилює боротьбу з незаконним врізками у конденсатопроводи

Впродовж вересня філією АТ «Укргазвидобування» - Управлінням з переробки газу та газового конденсату було виявлено та ліквідовано три несанкціоновані втручання в конденсатопроводи.

Так, 09 вересня виявлено та ліквідовано врізку на ділянці конденсатопроводу  «Марянівка» - Соснівка» біля с. Зоряне, Красноградського району Харківської області.

13 вересня на ділянці конденсатопроводу «Соснівка – ПГРС Єфремівка» в районі с. Соснівка Красноградського району Харківської області виявили врізку до конденсатопроводу, пристрої для стабілізації тиску та металеву ємність, наповнену конденсатом, вага якої складала 3420 кг.

25 вересня фахівці департаменту безпеки філії виявили металеву ємність і пристрої для регулювання рівня рідини та її відбору на ділянці конденсатопроводу «З/В ПГРС Єфремівка – ШВПГКН» в районі с. Андріївка Балаклійського району Харківської області. Пізніше встановили місце врізки в конденсатопровід.

Всього впродовж року фахівці Управління з переробки газу та газового конденсату виявили та ліквідували 6 несанкціонованих втручань в конденсатопроводи. За кожним фактом несанкціонованого втручання в роботу транспортної системи повідомлено до правоохоронних органів та розпочато кримінальні провадження.

Варто зазначити, що попри виявлення та попередження численних крадіжок вуглеводнів з конденсатопроводів Укргазвидобування, ситуація потребує втручання правоохоронних органів для її вирішення на глобальному рівні.