Укргазвидобування запустило пілотний проект Free Wi-Fi у одній зі шкіл Полтавщини

31 серп. 2018 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування запустило пілотний проект Free Wi-Fi у одній зі шкіл Полтавщини

У рамках соціально-інфраструктурного партнерства за участю АТ «Укргазвидобування» у Піщанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Л. М. Дудки Решетилівського району Полтавської області запрацював безкоштовний Wi-Fi. Відтепер учні, а також мешканці села можуть підключитися до Інтернету на території школи.

Пілотний проект Free Wi-Fi реалізовано у сільській раді, де Товариство планує здійснювати свою діяльність (буріння свердловин) у 2018 році. Його розробка та впровадження зайняли близько двох місяців.

Основна мета соціального проекту – створення умов, що підвищать рівень комфорту проживання, а також всебічний розвиток громад на основі партнерських взаємовідносин. Безкоштовний Wi-Fi у школах – це у першу чергу піклування про майбутнє покоління, яким Інтернет допоможе покращити та полегшити процес навчання. Крім того, для решти мешканців Піщанської сільської ради це прекрасна можливість бути в курсі усіх новин.

Відтепер кожен мешканець громади матиме можливість слідкувати за рентними надходженнями до області. За сім місяців 2018 року до місцевого бюджету Піщанської сільської ради Товариство спрямувало 154 тисячі 371 гривню.

Виконуючий обов’язки директора школи Олексій Лапко зазначив: «У нашій школі навчається 130 учнів. Відтепер кожен з них має можливість скористатися безкоштовним Wi-Fi. Це неабияка допомога від партнера АТ «Укргазвидобування», адже раніше ми користувалися Інтернетом лише в кабінеті інформатики. Віднині є можливість користуватися ним з будь якого куточка нашого навчального закладу. Ми щасливі, бо розуміємо, наскільки це полегшить навчання учням, адже на всіх підручників не вистачає, тому просимо шукати окремі твори в мережі Інтернет».

Діяльність АТ «Укргазвидобування» спрямована на розвиток відносин з місцевими громадами, органами місцевого самоврядування, заснована на принципі взаємовигідної співпраці. Товариство спрямоване на стратегічне планування економічного та соціального розвитку громад, на територіях яких відбувається видобуток блакитного палива.

Наразі триває підготовка до впровадження наступного соціального проекту Free Wi-Fi у Богодухівському районі, Харківської області.