Укргазвидобування запрошує до участі в аукціоні з реалізації об’єктів непрофільної сфери

10 вер. 2018 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування запрошує до участі в аукціоні з реалізації об’єктів непрофільної сфери

АТ «Укргазвидобування» пропонує на реалізацію у системі ProZorro.Продажі об’єкти непрофільних активів (нерухоме майно), що знаходяться в Краснокутському районі Харківської області. 

З метою раціонального використання фінансових та людських ресурсів компанії, було прийнято рішення про відчуження на конкурентних засадах основних фондів АТ «Укргазвидобування», що не беруть участі в основній діяльності Товариства (об’єкти нерухомості, обладнання, інвентар, побутова техніка, меблі тощо). Компанія визначила список таких об’єктів та розпочала довготривалий процес відчуження, що включає необхідність погодження з Кабінетом Міністрів України та проведення оцінки майна незалежними експертами.

Наразі виставлено на продаж 4 об’єкти непрофільної сфери у Краснокутському районі Харківської області, на які отримано погодження Кабінету Міністрів.

Запрошуємо до участі у аукціонах:

  1. 1. Будинок тваринника та додаткові приміщення;
  2. 2. Будинок побуту та котельня;
  3. 3. Комплекс стадіону та адміністративно-побутова будівля
  4. 4. Адміністративно-побутовий комплекс.

Довідково

Укргазвидобування вже провело два успішні аукціони з продажу непрофільних активів у системі  ProZorro.Продажі. Ціна продажу за одним лотом зросла в 1,6 разів, за другим – більш ніж в 2 рази. Наразі відбувається кваліфікація переможців та підготовка до підписання договорів.

Це черговий раз підтверджує правильність прийнятих рішень щодо реалізації непрофільних активів, шляхом продажу на відкритому аукціоні.

З проведеними торгами можна ознайомитися за посиланнями:

https://zakupki.prom.ua/…/auctions/UA-PS-2018-07-17-000003-1
https://zakupki.prom.ua/…/auctions/UA-PS-2018-07-17-000005-1