Укргазвидобування запрошує до обговорення питання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії виробництва електростанції «Локачі»

10 лист. 2017 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування запрошує до обговорення питання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії виробництва електростанції «Локачі»

Філія ПАТ «Укргазвидобування» ГПУ «Львівгазвидубування» інформує про початок проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної енергії виробництва електростанції «Локачі» на 2018 рік.

Інформаційні матеріали з обґрунтуванням необхідності зміни тарифів розміщені за посиланням: Обґрунтування щодо встановлення тарифів на електричну енергію, що виробляється на електростанції «Локачі» ПАТ «Укргазвидобування» на 2018 рік.

Зустріч відбудеться 24 листопада 2017 року об 11:00 у актовому залі Локачинської РДА, що знаходиться за адресою: Волинська обл., смт. Локачі, вул. Миру 37.

Зауваження та пропозиції приймаються до 27.11.2017 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 79026, м. Львів, вул. Рубчака, 27; на e-mail: alla.kaban@ugv.com.ua

Відповідно до вимог Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг», ПАТ «Укргазвидобування» Філія газопромислового управління «Львівгазвидубування» оприлюднює протокол результатів відкритого обговорення проекту тарифів на відпуск електричної енергії виробництва електростанції «Локачі» на 2018 рік.

З текстом протоколу можна ознайомитися за посиланням: Протокол відкритого обговорення від 24.11.2017 року.