Укргазвидобування вперше в Україні реалізувало процедуру викупу земельної ділянки для суспільних потреб

21 черв. 2019 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування вперше в Україні реалізувало процедуру викупу земельної ділянки для суспільних потреб

За ініціативою АТ «Укргазвидобування» вперше в Україні реалізовано відчуження земельних ділянок для потреб нафтогазовидобувної галузі. 

З метою нарощування видобутку природного газу АТ «Укргазвидобування» виступило з ініціативою здійснити викуп земельних ділянок для розміщення бурового майданчика, доступ до яких було заблоковано впродовж трьох років.

Компанія, забезпечуючи соціально-орієнтований підхід до відносин із заінтересованими сторонами, взяла на себе обов’язок з компенсації економічної вигоди власникам та землекористувачу.

Враховуючи суспільну необхідність досягнення енергонезалежності та енергетичної безпеки, АТ «Укргазвидобування» спільно з Машівською РДА Полтавської області продемонструвало яскравий приклад плідної співпраці, яка призвела до позитивного результату.

Як наслідок, Товариство проведе необхідні роботи, Машівська громада отримала у розпорядження додаткові земельні ділянки, а землевласники – справедливу вартість своїх ділянок. Натомість громада отримає додаткові кошти у вигляді рентних нарахувань за видобуті вуглеводні для реалізації соціально-інфраструктурних проектів.