Укргазвидобування відвідало вітчизняне ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» в рамках програми оновлення виробничих потужностей

24 трав. 2018 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування відвідало вітчизняне ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» в рамках програми оновлення виробничих потужностей

Делегація АТ «Укргазвидобування», вивчаючи можливості імпортозаміщення, ознайомилася з виробничими потужностями державного підприємства «Зоря»-«Машпроект» – одного з найбільших національних виробників газотурбінного обладнання.

До складу делегації на чолі з директором з підготовки та транспортування газу Олександром Гордієнком увійшла група технічних фахівців і начальник департаменту матеріально-технічного постачання та закупівель Неллі Стельмах. У рамках зустрічі було розглянуто пропозиції державного підприємства «Зоря»-«Машпроект» щодо заміни газотурбінних двигунів, які знаходяться в експлуатації Укргазвидобування з 70-х років та були придбані у підприємств Російської Федерації. Делегація відвідала механоскладальні цехи, редукторне виробництво, металургійний комплекс підприємства, випробувальну станцію, а також складальне виробництво, де ознайомилася з готовою продукцією компанії.

Укргазвидобування виявило зацікавленість у оновленні виробничих потужностей, зважаючи на те, що застаріле обладнання потребує капітального ремонту, який можна здійснити лише на території Російської Федерації.

Довідково

Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» – український розробник і виробник газових турбін морського та загальнопромислового застосування. Підприємство працює з 1950-х років та входить до складу ДК «Укроборонпром». Протягом кількох останніх років на підприємстві відбувається модернізація виробничих потужностей. Продукція ДП «Зоря»-«Машпроект» відповідає екологічним вимогам ЄС.