Укргазвидобування відкрило гарячу лінію з питань охорони праці та промислової безпеки

11 черв. 2019 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування відкрило гарячу лінію з питань охорони праці та промислової безпеки

В рамках постійно діючих заходів щодо вдосконалення системи управління охороною праці, яка стосується усіх сторін, що задіяні у виробничих процесах компанії, АТ «Укргазвидобування» відкрило телефонну лінію інформування щодо виявленої небезпеки на виробничих об’єктах.

Укргазвидобування наголошує, що порушення норм та правил охорони праці та промислової безпеки є неприпустимим, як для працівників Товариства, так і для представників підрядних організацій, які виконують виробничі завдання на об’єктах УГВ.

Тому закликаємо усіх учасників виробничого процесу та відвідувачів промислових об’єктів Укргазвидобування у разі виявлення порушень дотримання норм безпечного виробництва звертатися за телефоном гарячої лінії 0-800-507-705.

До таких порушень можуть відноситися відсутність у співробітників засобів індивідуального захисту, порушення умов безпечного робочого місця, виконання небезпечних робіт без дотримання норм охорони праці, робота у нетверезому стані та інше.

Варто зазначити, що у виробничих підрозділах УГВ на постійній основі відбуваються тренінги з вдосконалення компетенцій працівників у сфері безпечного виконання технологічних операцій та робіт підвищеної небезпеки. За результатами отриманих знань, Товариство вимагає суворого дотримання правил охорони праці та промислової безпеки.