Укргазвидобування удосконалює процеси взаємодії зі своїми контрагентами

21 трав. 2018 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування удосконалює процеси взаємодії зі своїми контрагентами

ПАТ «Укргазвидобування», дотримуючись принципів законності, послідовності, прогнозованості та прозорості, впроваджує зміни до Положення про роботу Конфліктної комісії.

З метою покращення регламентації взаємодії Товариства та контрагентів за напрямками закупівлі та реалізації товарно-матеріальних цінностей до Положення про роботу Конфліктної комісії було внесено такі зміни :

  • - розширено сфери подання скарг, інформаційних повідомлень, а саме: додано можливість подання скарг на процедури закупівель, реалізації товарів (робіт/послуг), виконання договорів;  
  • - регламентовано принципи, якими керується Комісія під час розгляду скарг та інформаційних повідомлень;  
  • - враховано проблемні питання, що виникали під час розгляду скарг;
  • - деталізовано порядок дії Комісії та підрозділів, задіяних у закупівлі;
  • - передбачено можливість оскарження рішень Конфліктної комісії.

Зазначені зміни дозволяють зробити взаємодію між відповідальними підрозділами компанії та контрагентами більш прозорими та послідовними. Конфліктна комісія є важливим інструментом удосконалення бізнес-процесів та нормативної бази Укргазвидобування.

Пропонуємо ознайомитися з оновленим Положенням за посиланням.

Довідково

Конфліктна комісія працює в Укргазвидобуванні з березня 2016 року. На офіційному сайті контрагенти можуть залишити свої скарги та пропозиції щодо роботи Товариства. У відкритому доступі публікують відповіді на звернення та відповідно до скарги надають рекомендації відповідальним підрозділам Укргазвидобування.