Укргазвидобування приєдналося до Української Асоціації скрапленого газу

15 груд. 2017 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування приєдналося до Української Асоціації скрапленого газу

ПАТ «Укргазвидобування» – найбільший вітчизняний виробник скрапленого газу (LPG) – увійшло до профільної асоціації, діяльність якої спрямована на розвиток ринку цього виду енергоресурсу в Україні.

Організація бере участь у розробці та реалізації загальнодержавних програм щодо забезпечення енергетичної безпеки України й експертній оцінці стратегічних, правових та господарських рішень щодо вітчизняного ринку LPG тощо.

Члени Української асоціації скрапленого газу (УАСГ) – провідні компанії країни. УАСГ співпрацює з державними та регіональними органами влади, галузевими та національними асоціаціями, а також з європейською (AEGPL) і світовою (WLPGA) асоціаціями скрапленого газу. Експерти УАСГ входять до складу робочих груп при міністерствах та відомствах держави.

– Вступ Укргазвидобування до УАСГ – свідчення того, що компанія зацікавлена у створенні цивілізованого ринку скрапленого газу, готова ініціювати та підтримувати позитивні зміни, які сприятимуть його розвитку, – зазначає Олег Широков, виконавчий директор УАСГ. – Упевнений, що наше партнерство буде результативним і для ключового національного виробника, і для ринку в цілому.