Укргазвидобування підсилює управлінську команду філії Полтавагазвидобування

25 вер. 2018 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування підсилює управлінську команду філії Полтавагазвидобування

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» отримало нового керівника. На посаду директора філії був призначений Євген Палєнка, який має понад 20 років досвіду у нафтогазовій галузі.

За свою трудову діяльність Євген Палєнка обіймав керівні посади у приватних міжнародних та українських газовидобувних компаніях: група компаній JKX Oil and Gas plc, зокрема, СП «Полтавська газонафтова компанія», група Smart Energy, зокрема, Regal Petroleum plc.

Євген здобув економічну та фінансову освіту у Харківському державному університеті, Budapest University of Economic Sciences (Угорщина), Oklahoma State University та Colorado State University (США).

Новий керівник філії є членом Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА – Association of Chartered Certified Accountants) та пройшов Канадсько-українську парламентську програму (CUPP) щодо вивчення канадських економічних, правових і політичних систем з практикою в Канадському парламенті.

«Полтавагазвидобування має значну ресурсну базу та може стати флагманом у збільшенні видобутку українського газу. Але цього неможливо досягти без отримання дозволів на нові ділянки для відкриття нових покладів. Полтавщина є стратегічно важливим регіоном для компанії, тому перед нами стоїть завдання не лише зі збільшення видобутку вуглеводнів, а й спрямування зусиль на розвиток регіону», – зазначає пан Палєнка.

Довідково

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування»  є одним із провідних виробничих підприємств, що здійснює видобуток природного газу у Полтавській, Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях. Частка видобутку управління у загальному обсязі виробництва АТ «Укргазвидобування» за 2017 рік склала майже 40% природного газу та понад 70% рідких вуглеводнів.

Філія здійснює розробку 42 родовищ вуглеводнів у східній і центральній частині України. Експлуатаційний фонд управління становить 726 свердловин. Газопромислове управління налічує 64 виробничі об’єкти.