УГВ посилює ділові звязки з Дніпропетровщиною - ключовим промисловим регіоном України, де зосереджені численні потужні підприємства важкої промисловості

26 квіт. 2018 | Категорія: Офіційні
УГВ посилює ділові звязки з Дніпропетровщиною - ключовим промисловим регіоном України, де зосереджені численні потужні підприємства важкої промисловості

За підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації сьогодні відбулася конференція UGV Technology Day Dnipro для підприємств регіону, у якій взяли участь понад 80 існуючих і потенційних постачальників та підрядних компаній.

За традицією, на неї завітали представники бізнесу сусідніх регіонів, зокрема із Запорізької області, а також представники потужних міжнародних корпорацій. Відкриваючи конференцію, директор ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Юрій Фесенко наголосив на спільній користі від співпраці Товариства та області у розрізі збільшення рентних платежів громадам, зростання податкових та створення робочих місць.

Представники технічних департаментів Укргазвидобування ознайомили партнерів із виробничими планами на 2018 та подальші роки, технічними політиками на наступні декілька років, а також із важливою інформацією у сфері закупівель. Програма заходу традиційно слідувала ланцюжком створення цінності – від геологічних робіт та буріння до мідстріму й даунстріму. Представники Укргазвидобування зробили докладні презентації про потреби Товариства у послугах та обладнанні, що пов’язані з геологорозвідувальними роботами у сфері видобутку, з наземною інфраструктурою та переробкою нафтопродуктів і комерційною діяльністю.

З особливою увагою учасники слухали виступ Неллі Стельмах, начальника департаменту матеріально-технічного постачання та закупівель. «Фінансовий стан Товариства є відмінним. УГВ є надійним партнером та замовником. Прийняття рішень із закупівель є прозорим. Переважна більшість наших торгів відбуваються на електронній платформі ProZorro. Перемагають виключно добра якість та ціна. Не бійтеся брати участь у закупівлях підприємства держсектору!»

Презентації учасників доступні для завантаження за посиланнями:

Геологорозвідувальні роботи

Буріння свердловин

Наземна інфраструктура

Downstream-активи

Ефективна система закупівель