Соціальна відповідальність

Як соціально-відповідальна компанія АТ «Укргазвидобування» поділяє принципи Глобального договору ООН, обирає шлях сталого розвитку бізнесу, персоналу та суспільства і керується принципами корпоративної соціальної відповідальності, інтегрованими у системи керування Товариства.

Рішенням Правління Товариства від 21.03.2018 року затверджено Політику корпоративної соціальної відповідальності, відповідно до якої Укргазвидобування визначає єдині принципи та підходи Компанії в КСВ, сприяє упорядкуванню й уніфікації цієї діяльності.  

Одними з пріоритетних напрямків Політики є охорона навколишнього середовища (підтримка ініціатив і проектів у сфері охорони навколишнього середовища, в тому числі проектів з екологічної освіти, просвітницької діяльності) та охорона здоров’я (підтримка ініціатив і проектів у сфері охорони здоров’я та профілактики різних захворювань). 

Одним із зовнішніх напрямків Політики є сприяння соціально-економічному розвитку та добробуту регіонів України, на території яких розташовані виробничі об’єкти Компанії, в партнерстві з органами державної влади, місцевими громадами, в тому числі шляхом реалізації благодійних програм і соціальних проектів.

Ми реалізовуємо різні проекти соціального партнерства, програми, спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища на територіях, де підприємство здійснює свою діяльність, на розвиток суспільства, підвищення безпеки, ефективності й екологічності, охорону праці, оздоровлення та професійний розвиток працівників, інвестуємо значні кошти в будівництво (реконструкцію, капітальний ремонт) об’єктів соціальної сфери та транспортної інфраструктури.

Протягом 2016-2018 років Товариством в рамках соціальних угод і благодійної допомоги профінансовано та фактично реалізовано на місцях 329 проектів на загальну суму понад 180 млн грн.

Зокрема, це:

  • - ремонт доріг – 125 проектів;
  • - ремонт і будівництво навчально-виховних закладів, будинків культури тощо – 99 проектів;
  • - ремонт і будівництво систем тепло-, газо- та водопостачання – 39 проектів;
  • - будівництво спортмайданчиків, облаштування територій, інфраструктура тощо – 33 проекти;
  • - освітлення населених пунктів – 28 проектів;
  • - проекти забезпечення Інтернет, відеоспостереження, класи робототехніки – 5.

Спільний проект з Громадською організацією BroBots  – відкриття класів робототехніки в смт Донець та м. Красноград на Харківщині – став одним із наймасштабніших у 2018 році. Відтепер школярі зможуть розвивати навички моделювання та програмування технічних пристроїв різної складності. Класи BroBots обладнано сучасною технікою та матеріалами, а програмою навчання передбачено також екологічну тематику.

Принципи корпоративної соціальної відповідальності, інтегровані у внутрішні системи керування, забезпечують гідні та безпечні умови професійної реалізації персоналу, підтримку ветеранів праці, доступ до якісних медичних послуг.