Соціальна відповідальність

УкрГазВидобування

Станом на 02.10.2017 р.

Укладено угод на суму: 39 795 тис.грн.

Перераховано: 32 389 тис.грн.

Залишок: 7 396 тис.грн.

Гадяцький район
Полтавський район
Лохвицький район
Диканьський район
Миргородський район
Котелевський район
Зіньківський район
Машівський район
Карлівський район
Новосанжарський район
Решетилівський район
Чутівський район


УкрГазВидобування

Станом на 02.10.2017 р.

Укладено угоду на суму: 33 907​ тис.грн.

Перераховано: 32 896 тис.грн.

Залишок: 1 011 тис.грн.

 

 

Великобурлуцький район

Первомайський район

Балаклійський район

Красноградський район

Валківський район

Краснокутський район

Нововодолазький район

Кегичівський район

Золочівський район

Богодухівський район

 УкрГазВидобування

Станом на 02.10.2017р.

Підписано тристоронній МЕМОРАНДУМ між ПАТ "Укргазвидобування", Львівською ОДА та Львівською обласною радою про співпрацю у сфері соціального розвитку Львівської області.

Триває укладення угоди про співробітництво на загальну суму фінансування 12 000 тис.грн.

Укладено угод на сумму: 0 тис.грн.

Перераховано: 0 тис.грн.

Залишок: 0 тис.грн.ПАТ «Укргазвидобування» поділяє принципи Глобального договору ООН та обирає шлях сталого розвитку бізнесу, персоналу і суспільства.

Для вирішення комплексних задач ми використовуємо практику соціальних інвестицій у розвиток територій присутності, вибудовуємо партнерські стосунки з територіальними громадами.

Так, у 2016 році ми перерахували на розвиток інфраструктури територій присутності 44 млн грн, завдяки чому вдалося вирішити нагальні проблеми соціальної сфери. Це і ремонт та будівництво шляхів, і капітальні ремонти об’єктів інфраструктури, таких як школи, лікарні, будинки.

Реагуючи на виклики часу та запити суспільства, ми успішно реалізуємо соціально значущі проекти, направлені на розвиток екологічної культури.

Зокрема, у 2016 році пробурена нова свердловина та побудований водогін у с. Сенча (Лохвицький р-н, Полтавська обл.), що дозволили забезпечити мешканців стабільним водопостачанням та якісною питною водою.

Принципи корпоративної соціальної відповідальності, інтегровані у внутрішні системи управління, забезпечують гідні та безпечні умови для професійної реалізації персоналу, підтримку ветеранів праці, доступ до якісних медичних послуг.

У своєму складі ПАТ «Укргазвидобування» має декілька оздоровчих закладів, серед яких і навчально-оздоровчий комплекс «Червона рута», де здійснюються різноманітні навчальні та оздоровчі програми, проводяться бізнес-семінари та конференції.