Shebel запустив новий реактор гідроочистки дизельного пального

17 жовт. 2019 | Категорія: Офіційні
Shebel запустив новий реактор гідроочистки дизельного пального

На Шебелинському ГПЗ завершився черговий етап модернізації, в рамках якого було введено в експлуатацію новий реактор гідроочистки дизельного пального.

Новий реактор обладнаний каталізаторною системою провідної міжнародної компанії UOP з сучасним кобальт-молібденовим каталізатором HYT-4118, призначеним для виробництва дизпалива з ультранизьким вмістом сірки при низькому споживанні водню.

Підготовка до запуску нового реактора тривала більше року, а безпосередньо введення його в експлуатацію відбулося під час планово-попереджувального ремонту, який завершився 11 жовтня.

Завантаження каталізатора в реактор та проведення комплексу пуско-налагоджувальних робіт здійснювались під контролем інженерів компанії UOP.

«Спочатку ми забезпечили якість продукції, яку виробляємо, а тепер працюємо над нарощенням потужностей виробництва, -  коментує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань Укргазвидобування. - Новий реактор збільшує потужність блоку гідроочистки на Шебелинському ГПЗ до 200 тис.тон на рік».

Довідково

Шебелинський ГПЗ (Shebel) – структурний підрозділ АТ «Укргазвидобування», один з двох нині діючих нафтопереробних заводів в Україні. Завод веде свою історію з 1956 року. У 2015-2017 роках було реалізовано наймасштабнішу за останні 20 років модернізацію, завдяки чому вдалося здійснити перехід на випуск продукції виключно стандарту Євро 5. З 2018 році пальне виробництва Шебелинського ГПЗ реалізується на ринку під брендом Shebel.