Працівники ПАТ «Укргазвидобування» взяли участь у масштабному заході – «День довкілля»

24 квіт. 2017 | Категорія: Офіційні
Працівники ПАТ «Укргазвидобування» взяли участь у масштабному заході – «День довкілля»

Працівники найбільшої в Україні газовидобувної компанії, ПАТ «Укргазвидобування», підтримали щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» 15 квітня і вже традиційно відзначили «День довкілля».

У суботнику взяли участь 7752 працівника з усіх філій та підрозділів компанії. Під час заходів до  «Дня довкілля» висаджено 1337 дерев та 533 кущі, а також упорядковано 247,01 га газонів та квітників.​

Співробітники компанії ретельно прибрали території підрозділів, парків, скверів та алей. Крім того, ліквідовано 138 стихійних сміттєзвалищ, загальна площа упорядкованих територій склала 533,2 га.

«Для кожного працівника ПАТ «Укргазвидобування» участь у заходах до «Дня довкілля» є висловленням важливої і відповідальної громадської позиції, адже виключно спільними зусиллями робиться добра справа, результатом якої є забезпечення здорового майбутнього наших дітей і збереження навколишнього середовища країни», – зазначив директор з корпоративних та загальних питань ПАТ «Укргазвидобування» В’ячеслав Чаус.