На об’єктах Полтавагазвидобування відвернена масштабна крадіжка вуглеводнів з конденсатопроводів

15 лют. 2018 | Категорія: Офіційні
На об’єктах Полтавагазвидобування відвернена масштабна крадіжка вуглеводнів з конденсатопроводів

Завдяки злагодженій роботі співробітників ТОВ «Альфа-Щит», Національній поліції, Служби безпеки України на об’єктах газопромислового управління «Полтавагазвидобування» була відвернена масштабна крадіжка вуглеводнів з конденсатопроводів.

Днями у Гадяцькому районі Полтавської області в ході складної довготривалої спецоперації співробітниками ТОВ «Альфа-Щит» спільно з працівниками УКР ГУНП у Полтавській області, СБУ в Полтавській області, в районі проходження конденсатопроводу Яблунівська УКПГ – Гадяцька УКПГ було затримано злочинне угрупування.

В ході здійснення оперативних заходів затримано 8 осіб, серед яких був діючий працівник Національної поліції.

Крім цього, було затримано автомобіль MAN з напівпричепом-цистерною вантажопідйомністю 30 тонн (цистерна ще була порожньою), автомобіль «Ауді», в якому виявлено знаряддя для проведення врізки, а саме сокиру, 2 лопати, лом, ліхтар тощо. Усього затримано 4 автомобілі.

Варто відзначити, що деякі із затриманих осіб неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки вуглеводнів, у тому числі з об’єктів ГПУ «Полтавагазвидобування».

Під час проведення ретельного обстеження прилеглої території було виявлено несанкціоновану врізку до конденсатопроводу Яблунівська УКПГ – Гадяцька УКПГ, виконану методом приварювання до тіла труби патрубка діаметром 1,5 дюйма, на якому послідовно змонтовано кульковий кран діаметром 1,5 дюйма, різьбовий кінець під швидкосхват такого самого діаметру. 

За фактами зазначених подій відкрито кримінальні провадження № 12018170130000154 від 11.02.2018 за ст. 292 ч. 2 КК України та №  12018170130000155 від 11.02.2018 за ст. 185 ч. 2 КК України. Проводять першочергові оперативно-розшукові заходи та слідчі дії.

ПАТ «Укргазвидобування» висловлює слова щирої подяки співробітникам ТОВ «Альфа-Щит», Управлінню карного розшуку  ГУНП в Полтавській області та СБУ в Полтавській області за професіоналізм і вагомий внесок в організацію збереження вуглеводної сировини.