Група Нафтогаз анонсувала зміни до проекту РЕС з інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах

26 квіт. 2019 | Категорія: Офіційні
Група Нафтогаз анонсувала зміни до проекту РЕС з інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах

24-го квітня відбувся круглий стіл, на якому було повідомлено про перезапуск проекту PEC щодо інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах у Західному регіоні. Представники УГВ запросили нафтогазові компанії до співпраці та проходження кваліфікаційного відбору.

За результатами відбору буде укладено один або кілька контрактів на збільшення видобутку на двох групах (кластерах) газових родовищ у Західному регіоні з розвитком відповідної наземної інфраструктури, зі збереженням за Укргазвидобуванням абсолютної власності на активи, продукцію та ліцензії.

Передбачається, що майбутній партнер або партнери УГВ реалізовуватимуть значну інвестиційну програму та виконуватимуть операції, спрямовані на збільшення видобутку вуглеводнів на умовах, які є вигідними для обох сторін.

Захід відвідали понад 60 представників нафтогазових компаній та представники ЗМІ.

За посиланням можна ознайомитися з презентацією, в якій описано деталі пропозицій УГВ, основні блоки, запропоновані до співпраці, та часові рамки проекту. Також за посиланням надаються коментарі щодо основних юридичних аспектів проекту.

У разі виникнення питань просимо адресувати їх на адресу: pec@ugv.com.ua.