№ 686: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпроавтозапчастини"

12 лип. 2018 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпроавтозапчастини"
Назва процедури: УБГ18(Т)-061_Запасні частини до автоспецтехніки
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: Бурове управління "Укрбургаз"
ЄДРПОУ заявника: 36641388
Підстава для скарги: Скарга щодо відбору Контрагентів
Чи завантажено скаргу на Prozorro? Ні
Причини не звантаження скарги на Prozorro
Пошта заявника: avtomarket@avtoline.dp.ua
Контакти заявника: 056-767-33-23, 067-636-80-71, 067-650-96-99
ПІБ підписанта скарги: Арабський Ростислав Миколайович, Директор
Суть скарги, вимоги:

Відповідно до вимог Тендерної документації, до участі в торгах допускаються Учасники, які є виробником МТР, або компанією, уповноваженою виробником на здійснення поставок даних МТР (Технічні критерії кваліфікації). Переможцем торгів ТОВ "АВТЕК" надано офіційний лист, що він є дилером виробника МТР, але це не відповідає дійсності, в підтвердження надаємо офіційний лист від виробника МТР з переліком дилерів на території України. Окрім того у наданому ТОВ "АВТЕК" Сертифікаті (дилерському свідоцтві) відсутня інформація про умови, за яких цей сертифікат є дійсним (дійсний за умови наявності договору), в якості прикладу як виглядає даний сертифікат надаються скан-копії сертифікатів, виданих на офіційних дилерів заводу-виробника. Пропонуємо скасувати рішення щодо визнання переможцем ТОВ "АВТЕК" і відмінити торги, оскільки жоден з Учасників не відповідає Технічним критеріям кваліфікації (не є виробником і не є офіційним дилером виробника МТР) і перепровести торги зі зміною вимог до кваліфікації учасників, а саме: зважаючи на відсутність в торгах реальних дилерів і представників заводу-виробника МТР, дозволити участь в торгах компаній, які представляють інтереси дилерів заводу-виробника.

Рішення конфліктної комісії:

Пунктом 1 розділу ІІ документації допорогової закупівлі передбачено, що Учасник по закінченню етапу аукціону повинен надати Замовнику пакет оригіналів документів.

Враховуючи, що пропозиція ТОВ «Автокомпоненти Автек», надана в оригіналі, відповідає встановленим критеріям кваліфікації та технічним вимогам, скаргу ТОВ «Дніпроавтозапчастини» відхилено.

  • Сертифікат Дизель-транс.jpg
  • Сертифікат Укр-ростехніка.jpg
  • Офіційний лист заводу АЗПИ (1).pdf