№ 510: ООО "ЕсАй БІС"

27 груд. 2017 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ООО "ЕсАй БІС"
Назва процедури: 17Т-672_Обладнання для інформаційної мережі Товариства в асортименті
ПІБ Керівника заявника: Фещенко Роман
Адреса заявника: Україна, 04073, Київ, м. Київ, вул. Рилєєва, будинок 10-А, корпус 2, літера «А»
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: Геофізичне управління «Укргазпромгеофізика»
ЄДРПОУ заявника: 32553597
Підстава для скарги: Скарга по процесу кваліфікації Контрагентів
Пошта заявника: borys.ovcharenko@ugv.com.ua
Контакти заявника: reg.tender@sibis.com.ua
Перелік наданих документів:
ПІБ підписанта скарги: Фещенко Роман
Суть скарги, вимоги:

Шановні панове! У Додатку №2 Тендерної Документації "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ, ЯКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ОСНОВНІ УМОВИ ПОСТАЧАННЯ" для серверу Тип 1 вказні наступні вимоги: "Жорсткі диски кількістю 16 шт. об’ємом по 10 Тб, інтерфейс NL-SAS, швидкість обертання 7.2K rpm, швидкість передачі даних 12 Гбіт/с, форм-фактора (3,5“)". Повідомляємо, що зазначена вимога є унікальною властивістю для серверів DellEMC R730xd. Таким чином при проведенні даної закупівлі Замовник обмежує можливість інших учасників постачати рішення інших виробників. Згідно із пунктом 3 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (надалі - Закон) Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Відповідно до пункту 4 статті 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Отже, Замовником при виборі предмету закупівлі, формуванні Тендерної документації порушено вимоги статті 3, статті 5 та статті 22 Закону. Просимо звернути на це увагу та внести зміни до тендерної документації шляхом усунення порушень Закону в частині дискримінації учасників.

Рішення конфліктної комісії:

Враховуючи, що технічними вимогами передбачено характеристики, які повинні бути не гірші ніж зазначені у додатку 2 документації допорогової закупівлі, а також участь у даній закупівлі учасника ТОВ «ІТ-Солюшнс» з товаром виробництва Hewlett Pаckard, дискримінаційних умов в закупівлі не встановлено.

Разом з цим повідомляємо, що ПАТ «УГВ» не є замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» та, відповідно, процедури закупівлі проводяться згідно внутрішніх документів Товариства, зокрема: Порядку закупівель товарів, робіт та послуг.

На підставі викладеного Ваша скарга задоволенню не підлягає.