№ 506: ТОВ "Геосинтез Інженірінг"

18 груд. 2017 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: ТОВ "Геосинтез Інженірінг"
Назва процедури: 17П-115_Сервісні послуги по бурових розчинах
ПІБ Керівника заявника: Полетучій І.І.
Адреса заявника: Полетучій І.І.
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: ПАТ "Укргазвидобування"
ЄДРПОУ заявника: 34962841
Підстава для скарги: Скарга щодо процесу вибору Контрагентів
Пошта заявника: borys.ovcharenko@ugv.com.ua
Контакти заявника: 04053, м.Київ, вул. Кудрявська, 26/28
Перелік наданих документів:
ПІБ підписанта скарги: Полетучій І.І.
Суть скарги, вимоги:

Учасник ТОВ "ЕМ-АЙ СВАКО УКРАЇНА" завантажено банківську від CITIBANK UKRAINE, який не є банком, яким державна частка складає більше 75%. В єдиному реєстрі юридичних осіб відсутня інформація про кінцевого беніфіціарного власника ТОВ "ЕМ-АЙ СВАКО УКРАЇНА"

Рішення конфліктної комісії:

Повідомляємо, що по лоту №3 відповідно до протоколу відміни допорогової закупівлі  №17П-115 від 30.01.2018 процедура закупівлі відмінена на підставі пункту 10.1. Порядку закупівель товарів, робіт та послуг ПАТ «УГВ», затвердженого наказом ПАТ «УГВ» від 01.08.2017 №497, у зв’язку із необхідністю зміни технічних вимог до предмету закупівлі.

У зв’язку із викладеним Ваша скарга відхилена.

Разом з цим повідомляємо, що відповідно до Інструкції з проведення попереднього кваліфікаційного відбору контрагенті ПАТ «УГВ», затвердженої наказом №496 від 01.08.2017 (http://ugv.com.ua/uk/page/docs?count=6) попередній кваліфікаційний відбір - це процес збору, аналізу, перевірки та оновлення інформації про контрагента, підтверджує його здатність виконати взяті зобов’язання у повному обсязі і відповідно до вимог Товариства. Попередній передкваліфікаційний відбір проводять уповноважені профільні служби ПАТ «УГВ», в тому числі відповідальний закупник (співробітник Департаменту матеріального-технічного постачання), відповідальний підрозділ (структурний підрозділ, який визначає потребу у продукції, послугах/роботах за напрямком своєї діяльності). Результати проведення попередньої кваліфікації затверджуються протоколом рішення Тендерного комітету Товариства.

До компетенції Конфліктної комісії не відноситься проведення попереднього кваліфікаційного відбору.

Скарги, які стосуються проведення попереднього кваліфікаційного відбору, направляються Конфліктною комісією відповідним профільним підрозділам, для прийняття до відома зазначеної інформації, а в подальшому, за результатами прийнятого Тендерним комітетом рішенням, перевіряються Конфліктною комісією.