№ 501: Dozorro

11 груд. 2017 Відхилено
Повне найменування юридичної особи заявника скарги: Dozorro
Назва процедури: 17Т-583_Лот №1 - розширний тампонажний матеріал РТМ 75 ПВ з пониженою водовіддачею; Лот №2 - розширний тампонажний матеріал РТМ 120 ПВ з пониженою водовіддачею
ПІБ Керівника заявника: Dozorro
Адреса заявника: м. Київ
Найменування філії, щодо дій якої спрямовується скарга: ПАТ "Укргазвидобування"
ЄДРПОУ заявника:
Підстава для скарги: Скарга Контрагентів з питань їх дискваліфікації (внесення до Реєстру)
Пошта заявника: info@ukr.net
Контакти заявника: 0636938547
Перелік наданих документів:
ПІБ підписанта скарги: Іванов Іван Іванович
Суть скарги, вимоги:

Звертаємо Вашу увагу на необхідність скасування процедури закупівлі 17Т-583_Лот №1 - розширний тампонажний матеріал РТМ 75 ПВ з пониженою водовіддачею; Лот №2 - розширний тампонажний матеріал РТМ 120 ПВ з пониженою водовіддачею, оскільки подано менше 2-х пропозицій від учасників. ТОВ "ТЕХКОР" не може вважатися повноцінним учасником, оскільки зареєстрований 15.05.2017 р і не відповідає вимогам обов’язкової державної реєстрації Постачальника не менше року на момент проведення аукціону.

Рішення конфліктної комісії:

Відповідно до ст.5 ЗУ "Про звернення громадян" у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним.

Відповідно до ст.8 Закону Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Відповідно до пункту 7.7 Положення про Конфліктну комісію передбачено, що у скарзі має бути зазначено прізвище ініціали скаржника, адреса місцезнаходження, код ЄДРПОУ Контрагента-скаржника, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, прохання чи вимоги. Скарга повинна бути підписана скаржником із зазначенням дати та номера. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку скаржнику може бути надіслано відповідь. Скарга оформлена без дотримання зазначених вимог не розглядається.

Враховуючи, що скарга по процедурі закупівлі № 17Т-583 не відповідає встановленим вище вимогам (відсутні відомості про скаржника, його адреса, електронна поштова адреса), внаслідок чого ідентифікувати скаржника об’єктивно неможливо, зазначена скарга залишена без розгляду.