АЗК U.GO розширює спектр сервісів для клієнтів!

1 лист. 2017 | Категорія: Офіційні
АЗК U.GO розширює спектр сервісів для клієнтів!

31 жовтня 2017 року на АЗК U.GO, розташованому в м. Харкові на проспекті Гагаріна, 127, введено в експлуатацію два електрозарядних пристрої, що дають змогу одночасно заряджати чотири автомобілі. Тож відтепер харків’яни та гості міста мають додаткову можливість для зарядки для своїх електрокарів.

Нагадаємо, що АЗК під брендом U.GO розпочав роботу у вересні 2017 року. Тут пропонують споживачам нафтопродукти виключно стандарту Євро 5 виробництва Шебелинського ВПГКН. Також до послуг гостей АЗК U.GO – магазин супутніх товарів, де можна придбати все необхідне в дорогу, та міні-кафе зі смачною кавою та хот-догами. У планах компанії – подальший ребрендинг роздрібної мережі та розширення спектру сервісів для клієнтів.

«За досить короткий термін ми модернізували Шебелинський завод і почали виробництво нафтопродуктів високої якості, довівши, що продукувати європейське пальне в Україні можливо. Тепер ми оновлюємо нашу роздрібну мережу, відкриваючи автозаправні комплекси сучасного формату та розширюючи спектр послуг для своїх клієнтів», – зазначив директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.