АТ «Укргазвидобування» продає об’єкти непрофільної сфери

17 лип. 2018 | Категорія: Офіційні
АТ «Укргазвидобування» продає об’єкти непрофільної сфери

Перші шість лотів вже виставлені на Прозорро. Об’єкти знаходяться в Краснокутському районі Харківської області. 

Як відомо, крім основних видів діяльності – видобуток газу, виробництво, реалізація, Укргазвидобування має низку непрофільних активів. Утримання підсобних сільських господарств, будинків відпочинку, магазинів, закладів громадського харчування, будинків культури та іншого, суттєво впливає на ефективність діяльності та кінцевий фінансовий результат Товариства.

Шість виставлених лотів, це перша ластівка, процес упорядкування використання майна УГВ буде продовжено.

Як зазначив директор з корпоративних та загальних питань В’ячеслав Чаус: «Ми розуміли, що така спадщина, в вигляді непрофільних активів, заважає реалізовувати основну ціль компанії – нарощення видобутку, а отже скорішому досягненню енергонезалежності країни. Подальше використання цього майна є економічно недоцільним. Його продаж, безперечно, приведе до покращення економічних показників Компанії та дозволить раціонально перерозподілити фінансові  і людські ресурси УГВ, спрямувавши їх в основне виробництво».

Довідково:

В лютому 2018 року Уряд погодив відчуження основних фондів АТ «Укргазвидобування», що не беруть участі в основній діяльності товариства (об’єкти нерухомості, обладнання, інвентар, побутова техніка, меблі тощо).