Американська компанія UOP висловила подяку УГВ за перше у світі промислове впровадження їхнього новітнього каталізатора

29 трав. 2018 | Категорія: Офіційні
Американська компанія UOP висловила подяку УГВ за перше у світі промислове впровадження їхнього новітнього каталізатора

Американська компанія UOP висловила подяку АТ «Укргазвидобування» за перше у світі промислове впровадження їхнього новітнього каталізатора HYT-4118, який встановили на Шебелинському ГПЗ у 2017 році.

Вручення пам`ятних відзнак та сертифікатів від регіонального директора UOP Майкла Клівленда відбулося в головному офісі Укргазвидобування у м. Києві 29 травня. Представники UOP зазначили, що проект, реалізований на Шебелинському заводі, є важливим для компанії в галузі розробки та просування нових технологій.

«У 2017 році Укргазвидобування провело наймасштабніший за останні 10 років ремонт Шебелинського ГПЗ, на якому виробляється автомобільне пальне європейської якості. Ми дуже раді, що такі компанії як UOP приходять на ринок України. Адже одна з місій нашого Товариства – бути драйвером української нафтогазової промисловості», – наголосив голова правління АТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

У свою чергу, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування» Сергій Федоренко підкреслив, що в планах компанії – подальше поглиблення переробки нафтопродуктів та збільшення обсягів виробництва.

«У 2018 році УГВ вийшло на ринок нафтопродуктів України з новим брендом Shebel. Ми активно розширюємо коло наших партнерів та постійно отримуємо позитивні відгуки від споживачів наших нафтопродуктів. Компанія вдячна UOP за якісне обладнання, яке, безумовно, робить свій вклад у підтримку найвищої якості нашого продукту», - пояснив Сергій Федоренко.

Учасниками зустрічі обговорили питання про подальшу співпрацю за напрямом покращення операційної ефективності виробництва пального ТМ Shebel.

Довідково

Каталізатор HYT-4118 було застосовано на установці гідроочищення дизельного пального під час ремонтної кампанії Шебелинського ГПЗ для виробництва дизельного пального з ультранизьким вмістом сірки.

UOP – це провідна мультинаціональна компанія, що займається розробкою та впровадженням технологій для газопереробної, нафтопереробної та нафтохімічної галузей. UOP є частиною американської корпорації Honeywell.