Укргазвидобування запускає пілотний проект РЕС з інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах

11 окт. 2018 г. | Категория: Официальные
Укргазвидобування запускає пілотний проект РЕС з інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах

За умов стримування розвитку нової ресурсної бази та природного падіння видобутку блакитного палива АТ «Укргазвидобування» застосовує різні способи для збільшення обсягів видобутку на існуючих родовищах.

Товариство пропонує співробітництво нафтогазовим компаніям, які володіють сучасними технологіями інтенсифікації видобутку, шляхом укладання РЕС – контрактів («Комплексне підвищення видобутку газу/PEC – production enhancement contract/») щодо інтенсифікації видобутку з групи родовищ.

Такий тип контракту ще не укладали в Україні, тому, як і в інших напрямах розвитку газовидобувного ринку, УГВ є першовідкривачем у цій галузі. Контракт або кілька контрактів планують укласти на період 10 (15) років із можливостю подовження ще на 10 років.

Існуючі родовища УГВ оцінили за основними показниками (сучасний обсяг видобутку, підтверджені запаси, глибини, IRR-буріння, співвідношення видобутку/запасів, запаси рідких вуглеводнів, тощо) та за допомогою статистичних методів розподілили на більш-менш однорідні кластери, серед яких було обрано ті, які можуть бути цікавими для співпраці як з боку Укргазвидобування, так і для ринку.

Для детальнішого обговорення проекту запрошуємо представників нафтогазових компаній до круглого столу, який відбудеться 17 жовтня 2018 року о 10:00 у приміщенні прес-центру АТ «Укргазвидобування» за адресою: вул. Кудрявська, 26/28.

Акредитацію учасників проводять до 14:00 16.10.2018 р. включно за електронними адресами:

У листі необхідно зазначити прізвище та ім’я учасника, посаду та назву компанії, контактний телефон. Звертаємо увагу, що учасникам-нерезидентам необхідно надіслати копію сторінки паспорта, в якій зазначено основні дані особи-відвідувача.

Заплановано онлайн-трансляцію круглого столу (за запитом на вищезазначені електронні адреси).

Довідки за телефонами: +38 (044) 461-25-07; + 38 (067) 214-73-95 (Неллі Стельмах, радник голови Правління).