Укргазвидобування оголосило перші двоступеневі онлайн-торги з редукціоном

05 июля 2018 г. | Категория: Официальные
Укргазвидобування оголосило перші двоступеневі онлайн-торги з редукціоном

АТ «Укргазвидобування» оголосило двоступеневі онлайн-торги з попередньою кваліфікацією та редукціоном щодо закупівлі послуг із впровадження програмного комплексу баз даних фонду геолого-геофізичної та іншої інформації у системі комерційних торгів Rialto.

З метою збільшення прозорості закупівель, які відбуваються за межами електронної системи ProZorro, внесено зміни до процедури проведення двоступеневих торгів з редукціоном. Відтепер двоступеневі торги здійснюватимуть у системі комерційних торгів Rialto.

Згідно з впровадженими змінами Товариство вже оголосило перші онлайн-торги з редукціоном щодо закупівлі послуг із впровадження програмного комплексу баз даних фонду геолого-геофізичної та іншої інформації. З деталями процедури можна ознайомитися за посиланнями: https://zakupki.prom.ua/commercial/tenders/R-UA-2018-07-03-000028 або https://rialtotenders.com.ua/tender/R-UA-2018-07-03-000028.

Відтепер учасники процедур закупівель із попередньою кваліфікацією та редукціоном завантажують до системи весь пакет тендерної документації, після чого відповідальні працівники УГВ здійснюють їхню оцінку. Після проходження кваліфікації відбувається ціновий аукціон у електронній системі та визначають переможця процедури закупівлі. Процедура закупівлі шляхом проведення двоступеневих торгів із редукціоном може здійснюватися у тих випадках, якщо очікувана вартість закупівлі дорівнює або перевищує 30 млн грн.

Зазначені зміни дозволяють зменшити вплив людського фактору під час процедури закупівлі у частині отримання та розкриття пропозицій і зробити закупівлі Укргазвидобування більш прозорими й інформаційно доступними.

Двуступеневі торги актуальні для замовників, які бажають провести попередню кваліфікацію постачальників. Найчастіше така процедура використовується при великих закупівлях, коли важливо перевірити товари та послуги на відповідність специфікації та тендерній документації. Це допомагає замовнику захистити себе та переконатися в якості продукції, що буде поставлятися”, - коментує Наталія Ковальова, керівник проекту комерційних торгів торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua.

Довідково

В основі Rialto лежать принципи електронної системи публічних закупівель ProZorro, котра підтвердила свою ефективність у державному секторі за майже 2 роки роботи. Завдяки використанню ProZorro було зекономлено понад 5 млрд бюджетних коштів (з чого приблизно 15% складає економія УГВ) та понад 176 тисяч підприємців відкрили для себе новий ринок збуту. Ефективність цієї моделі та зацікавленість великого бізнесу у подібній системі для проведення комерційних тендерів стали причиною для появи Rialto.