Укргазвидобування анонсувало пілотний проект РЕС з інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах

17 окт. 2018 г. | Категория: Официальные
Укргазвидобування анонсувало пілотний проект РЕС з інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах

Сьогодні в АТ «Укргазвидобування» відбувся круглий стіл, на якому було повідомлено про старт пілотного проекту PEC щодо інтенсифікації видобутку на зрілих і виснажених родовищах. Керівництво УГВ запросило нафтогазові компанії до співпраці та надання зворотного зв’язку щодо участі в проекті зі збільшення видобутку газу.

За результатами відбору буде укладено один або кілька контрактів на збільшення видобутку на трьох групах (кластерах) газових родовищ з розвитком відповідної наземної інфраструктури, зі збереженням за Укргазвидобуванням абсолютної власності на активи, продукцію та ліцензії.

Передбачається, що майбутній партнер або партнери УГВ реалізовуватимуть значну інвестиційну програму та виконуватимуть операції, спрямовані на збільшення видобутку вуглеводнів на умовах, які є вигідними для обох сторін.

Захід відвідали понад 70 представників нафтогазових компаній та представники ЗМІ.

За посиланням можна ознайомитися з презентацією, в якій описано деталі пропозицій УГВ, основні блоки, запропоновані до співпраці, та часові рамки проекту. Просимо також подивитися відеозапис конференції, у якому також можна ознайомитися з деталями.

За докладною інформацією звертайтеся до відповідальних осіб:

  • - Алдас Балтутіс, директор з економіки та розвитку бізнесу, тел.: +38 044 461 25 90, aldas.baltutis@ugv.com.ua;
  • - Неллі Стельмах, радник голови правління, менеджер проекту, тел.:  +38 044 461 25 07; +38 067 214 73 95, nelli.stelmah@ugv.com.ua.