Solar Turbines провела навчальні курси для співробітників Укргазвидобування

16.05.17

107_a48ea19130 працівників Шебелинкагазвидобування, Львівгазвидобування та Управління з переробки газу та газового конденсату взяли участь у навчальному курсі з експлуатації та технічного обслуговування агрегатів Titan 130 і Centaur 40 виробництва компанії Solar Turbines. Захід відбувся в рамках угоди про стратегічне партнерство між УГВ та всесвітньо відомим виробником газоперекачувального обладнання.

Під час курсу, що тривав п’ять днів, було проведено навчання з кожного типу агрегатів. Слухачі отримали основні знання систем Titan 130 і Centaur 40 та їхніх складових, ознайомилися з умовами виникнення основних несправностей, а також отримали рекомендації щодо їхнього усунення.

Після проходження курсу навчання та успішного складання іспиту працівники отримали відповідні сертифікати.

Захід надзвичайно важливий для Укргазвидобування, оскільки дозволить підвищити якість ремонту та ефективність обслуговування газоперекачувальних агрегатів компанії Solar Turbines, які наразі активно використовують на підприємстві.

Враховуючи плани компанії щодо збільшення видобутку газу та підвищення надійності обладнання, а також налагодження технічної співпраці з компаніями-виробниками газоперекачувальних агрегатів, такі курси підвищення кваліфікації для працівників філій проводитимуть регулярно.

Photo_1

Довідково
ПАТ «Укргазвидобування» та компанія Solar Turbines у березні 2017 року уклали контракт щодо реконструкції Яблунівського відділення з переробки газу. Детальніше про угоду можна прочитати за посиланням