ПАТ “Укргазвидобування” повідомляє

11.02.16

 На 4-х філіях Компанiї співробітниками Генеральної прокуратури України проводиться обшук. При цьому, керівництво ПАТ «Укргазвидобування» про проведення зазначених обшуків Генеральною прокуратурою України не повідомлено.

 За інформацією, що надійшла з філій, обшуки проводяться на підставі ухвал Печерського районного суду м. Києва від 28.01.2016 року, а предметом обшуків є вилучення документів щодо взаємовідносин ПАТ «Укргазвидобування» з підприємствами-контрагентами щодо постачання обладнання протягом 2014-2015 років. Надання більш детальної інформації, а також юридичного висновку щодо дій Генеральної прокуратури України, наразі є неможливим, у зв’язку з обмеженням комунікації з керівниками філій, на яких проводяться оперативні дії (заборона спілкування, в т.ч.  в   телефонному    режимі).

 При цьому,  керівництво ПАТ «Укргазвидобування» наголосило філіям на необхідності неухильного дотримання норм чинного законодавства України при проведенні обшуків. Більш детальна інформація буде надана пізніше.