ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» звернулось до Держфінінспекції з проханням не допускати порушення вимог закону під час здійснення планової ревізії

8.02.16

УГВ працює виключно в правовому полі, націлене на максимально ефективне використання ресурсів компанії, як матеріальних, так і робочого часу працівників. Реформи процесів закупівель та реалізації, а також в інших сферах діяльності Товариства вже дали економічний ефект загалом більше 1,6 млрд грн.
Товариство працює відкрито і прозоро, включаючи постійно діючий операційний аудит ДФІ. До Товариства надійшло повідомлення від ДФІ щодо проведення планової ревізії за період з 01.06.2014 року по 31.01.2016 року.
В той же час, проведення додаткової перевірки за умов проведення постійного аудиту є прямим порушенням вимог ч.2 ст. 4 Закону України “Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні”, згідно з якою: “На підконтрольних установах, щодо яких за відповідний період їх фінансово-господарської діяльності відповідно до цього Закону проведено державний фінансовий аудит, інспектування за ініціативою органу державного фінансового контролю не проводиться.”
УГВ звернулося до керівництва ДФІ з проханням усунення порушень норм закону. УГВ і надалі готово до співпраці з усіма державними органами на законних підставах.