ПАТ «Укргазвидобування» проводить відкритий конкурс комерційних пропозицій

23.06.17

Поточна пропозиція

ПАТ «Укргазвидобування» проводить відкритий конкурс комерційних пропозицій із закупівлі широкої фракції легких вуглеводнів, для переробки

на ТЦСК Базилівщина, у кількості до 2 000,000 т,

період поставки 07.2017 по 08.2017

початок: 26.06.2017 9:00 (за київським часом)

кінець: 30.06.2017 14:00 (за київським часом)

Заявки приймаються на електронну адресу purchasetender@ugv.com.ua

Current offer

PJSC Ukrgazvydobuvannya invites you to participate in the purchase tender of the wide light hydrocarbon fraction in an amount up to 2 000,000 tones for processing at CSPP Bazylivshchyna,

Delivery period of 07.2017 to 08.2017

starts: 26.06.2017 9:00 AM (Kyiv time)

ends: 30.06.2017 2:00 PM (Kyiv time)

Details and conditions for participation, contract sample.

Offers please send to purchasetender@ugv.com.ua

САРС «ЛІКВО» провело протипожежні об’єктові тренування

22.06.17

06Умовну пожежу було ліквідовано у найкоротші терміни з дотриманням вимог безпеки. За легендою після вжиття першочергових заходів з евакуації персоналу філії, треба було загасити умовне загорання меблів та електроапаратури у кабінеті бухгалтерії, ліквідувати пожежу у приміщенні гаражу, де на той час находилися службові автомобілі, та надати першу медичну допомогу зварювальнику, який отримав опіки та втратив свідомість внаслідок вибуху балону з пропаном.

– Завдяки тренуванням ми перевірили, наскільки наші фахівці і персонал в цілому готові до подібних надзвичайних ситуацій. Загалом члени добровольчої пожежної дружини та персонал філії діяли вірно, евакуація пройшла злагоджено, швидко і без паніки, – підсумував начальник філії Андрій Місіньов.

Володимир Кістіон: встановлення єдиної ціни на газ дозволило «Укргазвидобуванню» отримати додаткові кошти

21.06.17

0123654789З інтерв’ю Володимира Кістіона виданню УНІАН: “Встановлення єдиної ціни на газ дозволило «Укргазвидобуванню» отримати додаткові кошти на ремонт і введення в експлуатацію нових свердловин, розвідувальне буріння, модернізацію інфраструктури.

І остання статистика «Укргазвидобування» виправдовує такий крок уряду: у травні 2017 року компанія видобула 1 289 млн. куб. м природного газу, що на 5% перевищує показники травня 2016 року. Обсяги буріння за січень-травень 2017-го компанія збільшила майже на 30%, якщо порівнювати з минулим роком”.

Детальніше читайте інтерв’ю Володимира Кістіона на УНІАН

Укргазвидобування звертається до керівництва країни через арешт рахунків компанії

21.06.17

1111ПАТ «Укргазвидобування» звертається до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася у зв’язку з арештом усіх рахунків Товариства та шкодить виробничій діяльності найбільшого газовидобувного підприємства України.

Попри відсутність законних підстав рахунки ПАТ «Укргазвидобування» вже 20 днів залишаються заблокованими через спробу ТОВ «Арабський енергетичний альянс» заволодіти коштами компанії у розмірі 231,6 млн грн.

Під загрозою зриву виплата заробітної плати 20-тисячному колективу компанії, сплата податків, підготовка до осінньо-зимового опалювального сезону та виконання Програми «20/20» з видобутку природного газу. 

Нагадаємо, що 31 травня 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» стало відомо, що відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції було видано постанову від 30 травня 2017 року щодо арешту коштів ПАТ «Укргазвидобування». Постанову ухвалено на підставі наказу Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 р.

Як наслідок, станом на сьогодні рахунки Товариства арештовано.

ПАТ «Укргазвидобування» здивовано миттєвою реакцією виконавчої служби на зазначений судовий наказ, що був виданий на підставі ухвали Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 р., яка, до речі, оскаржена у визначений законодавством строк у Київському апеляційному господарському суді.

Звертаємо особливу увагу, що Укргазвидобування  негайно подало до державної виконавчої служби ухвалу Київського апеляційного господарського суду щодо прийняття апеляційної скарги. За законом виконавець повинен повернути виконавчий документ до суду, який його видав, після того, як апеляційну скаргу буде прийнято до розгляду. Тобто зняти усі арешти і закінчити виконавче впровадження. Крім цього, виконавець не має права здійснювати будь-які дії відносно стягнення зазначеної суми. Проте станом на сьогодні кошти на рахунках Товариства арештовані, що блокує його роботу.

Товариство закликає усі сторони дотримуватися чинного законодавства та вимагає зняти арешт з його рахунків.

В Укргазвидобуванні проведено перші масштабні зустрічі керівництва з працівниками філій

13.06.17

111

Близько 2 тис. працівників ПАТ «Укргазвидобування» взяли участь у зустрічах із керівництвом Товариства. Це перші заходи подібного масштабу за новітню історію компанії.

Кожен дев’ятий працівник УГВ отримав змогу відверто поспілкуватися та поставити запитання Голові Правління Олегу Прохоренку, директору з управління персоналом Маргариті Коротковій, головному інженеру Олексію Нестеренку, директору з комерційних питань Сергію Федоренку та начальнику департаменту буріння Михайлу Падучаку.

Крім цього, у зустрічах з колективами полтавських підрозділів Укргазвидобування взяв участь голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, який розкрив декілька ключових моментів роботи НАКу та УГВ:

– Я вважаю, що у рамках Групи саме Укргазвидобування здійснило найбільший прорив у частині усунення корупції. Наша головна мета – з вашою допомогою, спираючись на новітні технології та прозорі підходи до роботи, забезпечити своєчасне виконання завдань з реалізації стратегії енергонезалежності України.

Під час зустрічей керівники розповіли про ключову роль Товариства у газовидобувній галузі України та надали вичерпну інформацію щодо поточного стану роботи, виробничих планів, надходження нової спецтехніки та обладнання, розвитку напрямку інтенсифікації видобутку, якісних змін у роботі з персоналом, навчання тощо.

– Сьогодні Укргазвидобування вперше за останні 25 років переживає потужну комплексну модернізацію виробництва, ми впроваджуємо нові технології, завдяки чому планується значно збільшити обсяг видобутку та досягти стратегічної мети – енергонезалежності України, – наголосив Олег Прохоренко. – Нашою програмою розвитку передбачається закупівля до 2020 року 30 нових бурових верстатів. Також, в порівнянні з минулим роком, ми цьогоріч удвічі збільшили фінансування сфери охорони праці та промислової безпеки. Більшість із зазначених коштів Товариство спрямувало на закупівлю сучасних засобів індивідуального захисту. І це тільки перші кроки на шляху перетворення застарілої компанії на нову надсучасну компанію, лідера газовидобутку в Україні.

У травні Укргазвидобування збільшило видобуток газу на 5%

13.06.17

0123654789ПАТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, у  травні 2017 року видобула 1 289 млн куб. м природного газу, що на 5% перевищує показники травня 2016 року.

Від початку року обсяг видобутку природного газу становив 6 225 млн куб. м, що на 2% перевищує показник минулого року.

За січень-травень 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» збільшило обсяги буріння,  порівняно з аналогічним періодом 2016 року на 28%, – до 96 016 м.

Нагадаємо, що необхідними передумовами для реалізації Програми «20/20» є вдосконалення законодавства, що регулює земельні питання, запровадження прозорих процедур надання та подовження ліцензій, передбачуваний режим оподаткування, а також ліквідація політичного втручання у роботу підприємств нафтогазового комплексу.

Довідково
20 грудня 2016 року Верховна Рада ухвалила Закон №3038 «Про децентралізацію ренти від видобутку газу», що дасть змогу з 2018 року спрямувати 5% від рентних платежів на потреби місцевих громад.

Таким чином, за підрахунками експертів Укргазвидобування, розробка газових родовищ за дозволами, які наразі заблоковані Полтавською облрадою, дозволила б додатково отримати до місцевого бюджету такі суми: у 2018 році – близько 100 млн грн, у 2019 році – близько 300 млн грн, у 2020 році – понад 600 млн грн. Але сьогодні Полтавщина просто втрачає кошти, які могли б суттєво покращити ситуацію у соціальній сфері та інфраструктурі області.

Наприкінці квітня 2017 року Полтавська облрада всьоме відмовила ПАТ «Укргазвидобування» у погодженні спецдозволів на користування надрами. За останні два роки найбільша в Україні газовидобувна компанія не отримала жодного погодження від полтавських депутатів.

Делегація Укргазвидобування візьме участь у провідній події в світовій енергетичній галузі – Global Petroleum Show-2017

9.06.17

01

13-15 червня делегація Укргазвидобування візьме участь у провідній події в світовій енергетичній галузі – Global Petroleum Show-2017.

Більше 50 тисяч професіоналів з 90 країн світу зберуться вже 49 раз в канадському місті Калгарі, щоб обговорити проблемні питання, майбутнє галузі  та зміцнити ділові відносини.

Oleg-UkraineГолова правління Укргазвидобування Олег Прохоренко в рамках цього масштабного заходу виступить 14 червня на престижному форумі енергетичних лідерів, на якому провідні галузеві експерти та керівники міжнародних нафтогазових компаній шукатимуть відповіді на глобальні виклики нової індустріальної епохи.

Також у рамках Global Petroleum Show, 14 червня, пройде Ukrainian Energy Day, який збере представників технологічних та фінансових гігантів Північної Америки та Канади.

Укргазвидобування підсилює управлінську команду Укрбургазу

9.06.17

0123Технічним директором найбільшого бурового підприємства України – Укрбургазу, призначено канадійця Брюса Вессера, який має більше ніж 30 років досвіду у нафтогазовій галузі.

Як зазначає сам Брюс Вессер, він канадський бурильник у другому поколінні – його батько  працював на бурових установках ще у 1950-х роках.

За свою трудову діяльність Брюс Вессер встиг попрацювати у British Petroleum, CUB ENERGY INC., KULCZYK OIL VENTURES, низці канадських компаній, та був власником консалтингової компанії.

«Зараз в Укрбургазі відбувається процес модернізації, впроваджують нові технології, завдяки чому ми плануємо значно збільшити обсяги робіт та покращити їхню якість», – зазначає пан Вессер.

Але, на думку Вессера, цього неможливо досягти без належної підготовки працівників.

«Одним зі своїх ключових завдань я вбачаю навчання персоналу Укрбургазу західним стандартам праці та управління. Наразі ми розробляємо матрицю знань, якими повинні володіти наші фахівці», – підкреслив Вессер.

Довідково

ПАТ «Укргазвидобування» у 2017 році планує збільшити обсяги буріння до 320 тис. м – на 60%, порівняно з 2016 роком. До 2020 року Товариство планує закупити близько 30 нових бурових установок різної потужності. Варто зазначити, що наприкінці травня 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» за результатами двоступеневих торгів з редукціоном визначило постачальником п’яти бурових установок вантажопідйомністю 450 т компанію Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems.

Ukrgasvydobuvannya strengthens the management team of Ukrburgas

Bruce J. Vasseur, a Canadian citizen, was appointed as the Technical Director of the largest drilling company in Ukraine, UkrBurGaz.

Mr. Vasseur brings with him more than 30 years of oil and gas experience and as he himself notes, he is a 2nd generation driller as his father started working on the drilling rigs in the 1950s.

During his career, Bruce worked for British Petroleum, Cub Energy Inc. and Kulczyk Oil Ventures as well as a number of other companies as the president and owner of his own consulting firm.

Mr. Vasseur is quoted as saying, “Now that the modernization process is underway at UkrBurGaz and new technologies are being introduced we now have the expectation to significantly increase our quality and performance, however this cannot be achieved without training our people. One of my main tasks at UkrBurGas is the training of our personnel on modern technology, modern drilling practices and western management strategy. We are developing a knowledge matrix for each position that each employee should possess.”

In 2017, Ukrgasvydobuvannya PJSC plans to increase drilling by 60%, compared to 2016, to 320 thousand m. By 2020, the company plans to purchase about 30 new drilling rigs of various capacities. At the end of May 2017, PJSC Ukrhazvydobuvannya announced that Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems was successfully won the tender to supply five 450-ton drilling rigs.

Укргазвидобування проводить відкритий конкурс комерційних пропозицій

8.06.17

107_a48ea191ПАТ «Укргазвидобування» проводить відкритий конкурс комерційних пропозицій із закупівлі широкої фракції легких вуглеводнів, для переробки
на ТЦСК Базилівщина, у кількості до 1500т,

період поставки 06.2017 по 07.2017
початок: 09.06.2017 9:00 (за київським часом)
кінець: 13.06.2017 14:00 (за київським часом)

Детальні умови участі у конкурсі та документація – за посиланням

Заявки приймаються на електронну адресу purchasetender@ugv.com.ua

Current offer

PJSC Ukrgazvydobuvannya invites you to participate in the purchase tender of the wide light hydrocarbon fraction in an amount up to 1 500.000 tones for processing at CSPP Bazylivshchyna,
Delivery period of 06.2017 to 07.2017

starts: 09.06.2017 9:00 AM (Kyiv time)
ends: 13.06.2017 2:00 PM (Kyiv time)

Details and conditions for participation, contract sample.

Offers please send to purchasetender@ugv.com.ua

Попри відсутність законних підстав рахунки ПАТ «Укргазвидобування» вже вісім днів залишаються заблокованими

7.06.17

107_a48ea191На додаток до попередньої заяви прес-служби УГВ 31 травня 2017 року ПАТ «Укргазвидобування» стало відомо, що відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції було видано постанову від 30 травня 2017 року щодо арешту рахунків ПАТ «Укргазвидобування». Причиною стала спроба ТОВ «Арабський енергетичний альянс» заволодіти коштами компанії у розмірі 231,6 млн грн. Постанову ухвалено на підставі рішення Господарського суду м. Києва від 24.05.2017 року.

Як наслідок, 31.05.2017 р. рахунки Товариства було арештовано.

Укргазвидобування  негайно подало до державної виконавчої служби ухвалу Київського апеляційного господарського суду про прийняття апеляційної скарги. За законом виконавець повинен повернути рішення до суду, який його видав, після того, як апеляційну скаргу буде прийнято до розгляду. Тобто зняти усі арешти і закінчити виконавче впровадження. Крім цього, виконавець не має права здійснювати будь-які дії відносно стягнення зазначеної суми. Однак рахунки Укргазвидобування й досі залишаються арештованими попри відсутність на це законних підстав, що перешкоджає  виробничій діяльності ПАТ «Укргазвидобування» та унеможливлює виплату заробітної плати 20-тисячному персоналу компанії.

KCH_6638_a