Укргазвидобування започаткувало нову традицію – щорічні всеукраїнські змагання бригад з капітального ремонту свердловин

7 вер. 2017 | Категорія: Офіційні
Укргазвидобування започаткувало нову традицію – щорічні всеукраїнські змагання бригад з капітального ремонту свердловин

Напередодні професійного свята звання найкращих колективів виборювали команди приватних компаній (Такром-Україна, Надрагідробурмаш, ТОВ «Технікс», СпецМехСервіс) та філій УГВ (Укрбургаз та УГВ-СЕРВІС).

Журі оцінювало знання теорії, вправність приймання вахти, спуску та підйому насосно-компресорних труб, дій із розгерметизації та герметизації свердловини, передачі об’єкта замовнику, а також культуру виробництва та дотримання конкурсантами безпечних умов праці.
– Мета змагань – удосконалення майстерності бригад та обмін досвідом, – розповідає головний інженер Укргазвидобування Олексій Нестеренко. – Ми прагнемо максимально підвищувати авторитет професії, яка потребує не лише глибоких знань, а й мужності для роботи з пластовими тисками свердловин.
За результатами конкурсу перше місце посіла бригада УГВ-СЕРВІСу, друге – працівники ТОВ «Технікс», а третє – фахівці Укрбургазу.
Крім цього, найкращим буровим майстром з капремонту свердловин (КРС) визнано Євгена Зіненка (СпецМехСервіс), бурильником КРС – Миколу Саламащака (Надрагідробурмаш), помічником бурильника – Василя Янишина (Такром-Україна), а лідером серед машиністів підіймального агрегату став Олександр Міщенко (ТОВ «Технікс»).
Укргазвидобування вдячне всім учасникам змагань за їхній професіоналізм і жагу до лідерства та вітає команди з прийдешнім святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!